Tisková zpráva: Derwent Innovation je novým názvem platformy Thomson Innovation, který zobrazuje hrdé dědictví

Derwent Innovation je novým názvem platformy Thomson Innovation, který zobrazuje hrdé dědictví

Clarivate Analytics investuje do budoucnosti Derwent přidáním nových prediktivních dat

Včera během každoročního setkání uživatelů patentových informací (PIUG) v Atlantě oznámila společnost Clarivate Analytics nový název své vyhledávací a analytické platformy – Thomson Innovation se stane Derwent Innovation. Tato změna názvu odpovídá závazku společnosti rozšiřovat patenty, duševní vlastnictví a své vědomosti v oblasti průlomových inovací a zároveň vzdává hold více než 50letému dědictví Derwentu v oblasti analýzy kvalitních patentových informací.

Společnost Derwent byla více než 50 let lídrem patentové smart technologie, obsahu a aplikací. Nový název odráží dědictví indexu Derwent World Patents a jeho přesných, důkladně označených a vylepšených patentových dat.

„Díky platformě Derwent Innovation společnost Clarivate Analytics dále poskytuje důvěryhodná patentová data a nejlepší technologie v oboru, jako např. Smart Search, které pomáhají zákazníkům vylepšit životní cyklus inovací, od myšlenky až po komercializaci,“ uvedl Dan Videtto, prezident divize společnosti Clarivate Analytics pro duševní vlastnictví a standardy.

Jako nově nezávislá společnost Clarivate Analytics urychleně investuje do technologií, analýzy a obsahu, což umožňuje agilitu při řešení problémů zákazníků. Derwent Innovation není žádnou výjimkou. Jako součást oficiálního zahájení činnosti platformy Derwent Innovation v červenci 2017 společnost představila přesný právní statut (např. stav mrtvý/živý, datum ukončení platnosti) a také vlastnictví pro miliony patentů pomocí využití inovační umělé inteligence k vylepšení patentových dat Derwentu.

Když vezmeme v úvahu, že průměrný patent má být platný okolo 20 let a k prodloužení termínu platnosti dochází v 54 % případů, náročnost určení statutu patentu se dramaticky zvyšuje. A další proměnné mohou celý proces ještě více zkomplikovat. Nejmodernější funkce platformy Derwent Innovation umožňují snadnější určení statutu, jakou dobu je patent platný a kdy jeho platnost vyprší.

„Přesný právní statut a údaje o vlastnictví jsou klíčové pro vyjadřování stanovisek, udělování licencí a/nebo akviziční příležitosti nebo pro přesné vyhodnocení portfolia duševního vlastnictví,“ uvedl Jason Resnick z oddělení Lead-Innovation společnosti Clarivate. „Naše prediktivní data jsou výjimečná, protože zadáváme údaje, které umožňují transparentnější kalkulace, takže zákazníci mají náhled do metodologie a jistotu výsledků.“

Nový název nabývá okamžité platnosti a bude implementován do všech služeb a produktů společnosti v průběhu tohoto kalendářního roku a začátkem roku 2018.

O společnosti Clarivate Analytics

Společnost ClarivateTM Analytics urychluje tempo inovací tím, že poskytuje důvěryhodné pohledy a analýzu pro zákazníky na celém světě a umožňuje jim prozkoumat, chránit a komercializovat nové nápady rychleji. Dříve jakožto divize Duševního vlastnictví a vědy společnosti Thomson Reuters vlastníme a provozujeme řadu předních předplatitelských společností se zaměřením na vědecký a akademický výzkum, patentové analýzy a regulační normy, farmaceutickou a biotechnickou inteligenci, ochranné známky, ochranu domén a správu duševního vlastnictví. Clarivate™ Analytics je nyní nezávislá společnost s více než 4000 zaměstnanci, působící ve více než 100 zemích na celém světě a vlastnící světoznámé značky, ke kterým mezi jinými patří Web of Science™, Cortellis™, Thomson Innovation™, Derwent World Patents Index™, CompuMark™, MarkMonitor®, Thomson IP Manager™ a Techstreet™. Více informací najdete na webových stránkách clarivate.com.

Logo – https://photos.prnewswire.com/prnh/20170109/455613LOGO

Kontakt: Heidi Siegel, Clarivate Analytics, ředitelka pro vnější vztahy, +1-215-823-5646 (o), +1-215-356-4504 (m), heidi.siegel@clarivate.com

Zdroj: ČTK/Protext

Komentáře

Nahoru