Den D: Sledujte už dnes na Jedničce, jak si vedly projekty třetí řady

Oblíbený investorský pořad s názvem Den D se pomalu vrací na obrazovky. Už dnes budete moci zhlédnout, jak si vedly projekty, do nichž investoři vložili svoje peníze ve třetí řadě.

A nebudou to projekty jenom ze třetí řady, ale i z těch předchozích. Dnes od 20:55 na ČT1 uvidíte i zatím neodvysílané prezentace projektů. Dozvíte se, zdali projekty s investicí uspěly, nebo ne.

Kromě toho se seznámíte s novým týmem investorů. Na investorských křeslech tak nově bude sedět Michal Hanus, Margareta Křížová, John Vanhara, Petra Rychnovská a Michael Rostock. Kdo sleduje facebookovou stránku pořadu, mohl se podívat, jak nový tým vypadá.


Nový tým invetorů. Zdroj: Facebook

Tato série je v pořadí již čtvrtá a měla by přinést celkem 13 dílů. Celé dění můžete sledovat na oficiálních stránkách a na Facebooku.

Štítky:

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru