Děkuji, mami: Dojemné olympijské intro

Olympiáda v ruském Soči se blíží a nejrůznější videa a promo akce již začínají kolovat internetem. Jedno z hodně zajímavých a přitažlivých videí vydala i společnost Procter& Gamble. Při prohlédnutí videa se vám určitě vybaví minimálně vzpomínky na to, jak vás rodiče učili některým základním dovednostem. Ostatně maminky to vždy dotlačí přes dětské slzy až někam k alespoň malému úspěchu.

Od pádů až na vrchol

Video rozhodně vyjadřuje to, proč se lidé snaží být opravdu nejlepší. Zachyceny jsou ale především pády, jichž má každý člověk chtějící něčeho dosáhnout, velké množství.

Z každého dna se ale dá vyškrábat zase nahoru! Kdo jiný by měl dítě podržet, než jeho maminka!
Krásný příběh olympijských hrdinů určitě stojí zato zhlédnout a inspirovat se jím.

Ostatně třeba i ve vašem dítěti třímá něco, co stojí zato podpořit!

Olympijské hry začínají už 7. února!

Začátek olympijských her už klepe na dveře! Začnou 7. února a vyvrcholí 23. února. O krásné a nezapomenutelné momenty u televize anebo přímo v dějišti určitě nebude nouze.

Když už ten váš favorit nezvítězí, určitě se budete radovat z příjemných chvil, což je fakticky motem olympijských her jako takových.

Olympijský park v Soči

Zdroj: https://www.transitionistas.com/2013/04/12/can-the-olympics-moderate-russias-crackdown/

Zkušený učitel na základní škole, který se zajímá o vše možné i nemožné. Copywriter orientující se na různou tematiku. Spoluvlastník úspěšného webu www.inzahrada.cz a majitel webů www.nasdum.eu,www.nasezahrada.com,www.filmyprokazdeho.eu a dalších. Svými texty snad nikoho neunudím a budou se líbit...

Komentáře

Nahoru