Dejte svobodu svým zadkům

Dejte svobodu svým zadkům

Po svobodě touží téměř každý. Po tom, aby mělo svobodu i vaše pozadí, už ale málokdo. Většina z nás se spokojí s tím, že chudák náš zadek musí být po většinu života ukrytý pod vrstvou oblečení. Někdo se s tím ale smířit nehodlá a chce mu dát volný prostor nebo ho ukázat světu.

Na webu libertedelafesse.net je publikovaných spoustu fotografií, na nichž jsou hlavním a společným motivem lidská pozadí. Každou fotografii doplňuje také popisek, kde a případně kdy byla pořízena. Tenhle web běží jako Tumblr blog, takže ho klidně můžete přidat mezi své sledované blogy, pokud se chcete občas trochu pobavit. Nebo to můžete brát vážně. Koneckonců pro vyfocené lidi je to možná i dost adrenalinový a neobvyklý zážitek. Běžně se prostě venku nazí nefotíte. Možná proto je mnoho fotek pořízeno v podvečer nebo daleko od civilizace. Jsou zde však i odvážnější snímky.

Tohle už chce trochu odvahy.

Tohle už chce trochu odvahy.

Pravda je taková, že web libertedelafesse.net (což by v překladu znamenalo vlastně „svoboduzadkum.net“) je jen očesanou verzí projektu. Je na něm uvedeno, že oficiální web již nebude moci zveřejňovat příspěvky nahých zadků, takže tady proběhne obnovení služby. Tady se tedy vrací komunita lidí se společným cílem: svobodu zadkům.

Na původním libertedelafesse.com byly ale možnosti o něco větší. Fotografie jsou tam také například určeny místně, tudíž se můžete podívat, kde byla jaká fotografie vyfocena. S trochou pozorování zjistíme, že u nás v Česku žádné odvážlivce, kteří by byli ochotni si nechat vyfotit hezky tvarované pozadí, nemáme. Nejbližší fotografie pochází z Rakouska, Polska a Německa.

mapaSvobodaZadkum

V našem okolí asi nikdo výstavní zadek nemá. Nebo jen netouží po jeho svobodě. :-)

Účet na Twitteru již byl smazán, zřejmě byly s fotografiemi nahých lidí problémy, ale stále se můžete podívat na 110 fotografií na Flickru.

svoboduZadkum

Na této fotografii na sebe zadky díky opálení upoutají ještě větší pozornost. Tak která ho má nejhezčí?

No a pokud byste chtěli naši Českou reputaci napravit nebo si myslíte, že máte opravdu výstavní zadek, o který by stálo za to se podělit, tak své snímky můžete zasílat na emailovou adresu elmolestador@libertedelafesse.net.

Komentáře

Nahoru