Dejte sbohem papírovým reklamním letákům, a přesto mějte akce pod kontrolou

Rozčiluje vás množství reklamních letáků, které pravidelně zaplňují vaši poštovní schránku? Sice si rádi reklamní letáky prohlédnete a dokonce si i čas od času vyberete, co vás zajímá, ale některé druhy nabídek či konkrétních prodejců by se ve vaší schránce vůbec objevit nemusely? A co pak s množstvím papíru, které se vám nahromadí doma? Pokud si chcete prohlížet letáky, ale zároveň šetřit naše lesy, pak vás jistě potěší internetová stránka AkceDNES.

Všechny akce na jednom místě

Na jednom místě na internetu se konečně soustřeďují aktuální a především pravidelně aktualizované nabídky, se kterými jsme se doposud setkávali v podobě tištěných letáčků. Kromě úspory místa v našich schránkách je výhoda mnohem zásadnější a praktičtější: akční letáky různých obchodních řetězců máte na internetu na jednom místě. Snadno pak navzájem porovnáte zboží, které nabízí například Kaufland leták pro určité období vůči nabídce sortimentu, který obsahuje pro změnu Lidl leták. A nebo řadu dalších.

Vybírejte jen to, co vás zajímá

Možnosti pro uživatele těchto internetových stránek jsou široké. Portál AkceDNES.cz se věnuje svým zaměřením na aktuální akční letáky, které jsou dále rozděleny podle druhů a produktů. Těch je v nabídce k výběru bezmála na 25 tisíc položek. Právě zpracování nabídky z akčních letáků do formy internetové nabídky tak umožňuje pro návštěvníka zmíněného webu i funkce, jako jsou různé výběry a filtrace podle zadaných kriterií hledaného sortimentu. Vyhledávat lze i například podle konkrétního prodejce. Vyhlédnuté zboží si máte možnost zarezervovat ve virtuálním nákupním košíku, nebo zvolit funkci, která vybraný produkt dokáže cenově srovnat napříč mezi nabídkami, a vy ve výsledku zvolíte ten, který vás zaujme nejvíc, a to asi nejčastěji nižší cenou.

Chcete-li najít všechny akce a výhodné nabídky přehledně, v prostředí internetového prohlížeče, ve vašem počítači, pak je pro vás internetová stránka AkceDNES.cz tou pravou. S touto internetovou službou můžete dát sbohem nabídkám, které by vám byly doručovány do vaší poštovní schránky a mnohdy by končily rovnou v tříděném odpadu.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru