Definitivní smrt Hotmailu: Co na to jeho fanoušci?

Definitivní smrt Hotmailu: Co na to jeho fanoušci?

Microsoft dnes definitivně zabil Hotmail. Ukončil přechod na Outlook.com, novou e-mailovou platformu, od které se očekává, že poskytne nejméně stejné funkce jako její předchůdce, ale ještě mnohem více.

Nový Outlook.com bude nakonec milovat každý

Přestože uživatelé starého Hotmailu již před nějakým časem vyjádřili nespokojenost s nastupující platformou, Microsoft se vyjádřil v tom smyslu, že nakonec bude nový Outlook.com milovat každý. Někteří uživatelé ale nepřestávají být rozhořčení a mnoho jich varovalo, že pravděpodobně brzy přejdou na Gmail nebo Yahoo Mail, pokud se nevrátí starý Hotmail. S tím ale Microsoft nepočítá.

Jak se vyjádřili nespokojení uživatelé Hotmailu

„Hotmail je mrtvý a stejně tak mé přístupy k němu. Přestěhoval jsem se ke Gmailu, protože se mi nelíbí nevýrazný metro styl nového Outlook.com“

„V několika posledních letech jsem před Yahoo mailem upřednostňoval Hotmail. Teď ale opět preferuji Yahoo. Nejde o změnu, můžu se přizpůsobit. Ale prostě nemám rád to rozložení – jak to vypadá.“

„Moje otázka k Hotmailu je: Proč? Já tomu vůbec nerozumím. Používal jsem Hotmail po více než 15 let. Nyní přemýšlím o ukončení mého účtu.“

„Opravdu mi chybí můj starý vzhled Hotmailu. Nenávidím novou platformu Outlooku a uvažuji o zrušení mého účtu služby Hotmail, protože mám stejně i Gmail, ale vždycky jsem měl Hotmail.“

„Ne moc hezké. Pravděpodobně přejdu na něco jiného.“

Jak se k tomu staví Microsoft

Pokud jde o Microsoft, tak prý je většina uživatelů s tímto přechodem spokojena. Společnost zaznamenala několik svědectví, které dokazují, že fanoušci starého Hotmailu se Outlooku skutečně mohou přizpůsobit. A to snadno a rychle.

A pro ujištění, že neztratí tolik uživatelů, jim Microsoft stále umožňuje přihlášení do Outlook.com pomocí @hotmail e-mailové adresy. Nové rozhraní a uspořádání e-mailové služby se však stále jeví jako problém.

A co si o tom myslíte vy? Používali jste Hotmail? Pokud ano, tak opravdu je nový metro styl tolik odlišný a nepřijatelný?

Zdroj: news.softpedia.com

Komentáře

  • aldik

    Outlook v pc je fajn, ale nelíbí se mi, že mi to i v mobilu vnucuje novou app Outlook a stará app Hotmail se nedá už používat :-/ Zase nemysleli na majitele slabších telefonů s Androidem.

Nahoru