Tisková zpráva: Dedikované servery Coolhousingu zastanou více práce za méně peněz

Dedikované servery Coolhousingu zastanou více práce za méně peněz

Společnost Coolhousing opět inovuje svou nabídku dedikovaných serverů. Tentokrát se specialisté datového centra zaměřili na výkonnější část nabídky a připravili dvojici modelů značkových serverů z řady Proliant od společnosti HP.

Nejdůležitější novinkou je spolehlivý server HP Proliant ml310e osmé generace. Server je založen na platformě společnosti Intel. Najdete v něm čtyřjádrový procesor Intel Xeon E3-1270V2, 16 GB rychlé operační paměti a dvojici 500GB SATA III pevných disků. Počínaje touto aktualizací ceníku dedikovaných serverů se takto výkonný server historicky poprvé dostává v nabídce Coolhousingu na bezkonkurenční cenu výrazně pod 2000 korun měsíčně.

Novou konfigurací v nabídce Coolhousingu je také HP Proliant dl360e, který v osmé generaci nabízíme se čtyřjádrovým procesorem Intel Xeon E5-2407 doplněným deseti megabajty vyrovnávací paměti, 16 GB RAM a v základu se dvěma Hot-Plug 1TB SATA III pevnými disky připojenými k HW řadiči HP B120i.

„S rostoucím úspěchem webových projektů rostou také jejich nároky na použité servery. V Coolhousingu umíme uspokojit zákazníky citlivé na ekonomiku provozu či životní prostředí, ale také nabízíme servery, které zastanou i ty nejnáročnější úlohy. Přesně to splňují nyní uváděné servery Proliant ml310e a dl360e,“ vysvětluje Karel Umlauf, jednatel společnosti Coolhousing.

Servery HP Proliant ml310e a dl360e jsou již v nabídce dedikovaných serverů Coolhousing s cenovkami od 1685, resp. 2503 korun měsíčně ve standardním balíčku se 100Mb sdílenou konektivitou, neomezenými datovými přenosy, možností vzdálené správy prostřednictvím technologie HP iLO a samozřejmě bez zřizovacího poplatku.

Kompletní nabídku dedikovaných serverů společnosti Coolhousing najdete na webu https://www.coolhousing.net/dedikovane-servery.html

Kontakt:

Jiří Dvořák, DiS.

Senior Sales Executive

e-mail: jiri.dvorak@coolhousing.net

tel: +420 775 310 929

Zdroj: ČTK/Protext

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru