Dnes vyšlo 15 článků

11 surrealistických fotografií, které vám vyrazí dech

11 surrealistických fotografií, které vám vyrazí dech

Na scéně se objevil nový talent, fotografka Rachel Baran. Je jí teprve 20 let, ale den za dnem šlape více a více na paty známým a úspěšným fotografům. Rachel je teprve na začátku kariéry, ale série jejích surrealistických koncepčních portrétů má už tisíce fanoušků.

Rachel Baran je mimořádně talentovaná a její surrealistické fotografie jsou plné citů a emocí. Fotografka nedávno představila sérii surrealistických koncepčních portrétů. A teprve 20 let starou fotografku si zamilovaly tisíce lidí a její obliba roste s každou novou fotografií.

Utrpení versus barevné mládí plné radosti

„Je to mladá žena, a tak do sebe pořád vstřebává nové vjemy a inspiraci. Některé z jejích fotografií jsou tmavé, introvertní a plné utrpení, zatímco jiné zobrazují barevné mládí a radost,“ komentuje její snímky jeden z jejích obdivovatelů.

Jako mladá fotografka se dotýká stále nových směrů a stylů. I když se může zdát, že všechny fotografie jsou plné utrpení, některé z nich jsou naopak plné radosti typické pro mládí. Fotografie jsou celkově velmi kreativní.

Experimenty s metodami postprodukce

Baran je také známá tím, že experimentuje s různými metodami postprodukce. Své fotografie upravuje buď pomocí photoshopu, nebo vrstvením několika fotografií a svoji tvorbu prezentuje na Facebooku snímek po snímku, zároveň  s celým tvůrčím procesem až k finálnímu výsledku.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Zdroj: www.citizenbrooklyn.com/topics/art/not-just-another-selfie/

Obrázky: www.citizenbrooklyn.com

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru