Dcera flirtovala online, starostlivý táta to rázně vyřešil

Dcera flirtovala online, starostlivý táta to rázně vyřešil

Není žádným tajemstvím, že malé děti často používají internet, aby prozkoumaly svou projevující se sexualitu. Jenže občas je to nebezpečné. Měli by to tedy nějak kontrolovat a řešit rodiče? Tatínek desetileté holčičky, Kevin Jones, to vyřešil po svém. Když viděl, že si jeho dcera na internetu píše s neznámými chlapci, a když také viděl, co si s nimi píše, rozhodl se, že jí dá lekci v oblékání. Holčička se musela obléct do růžova jako panenka a nechat si uplést copánky. Starostlivý taťka ji pak vyfotil a fotky se objevily na sociální síti i s textem na tričku „Je mi 10 let“.

Kevin před několika týdny zjistil, že jeho dcera (jejíž jméno kvůli nízkému věku nebylo zveřejněno) má na sociálních sítích účty, na kterých předstírá, že její 14-18 let.

„Tvrdí, že je zamilovaná a že má přítele, což je zcela proti mým pravidlům,“ vysvětlil Kevin. „Zjistil jsem, že už to dělá nějakou dobu.“

Co byste v takovém případě udělali vy? Zakázali dceři počítač? Zapnuli na počítači rodičovskou kontrolu? Kevin se rozhodl vyřešit to origiálně a rázně. Dcera se prý musí naučit nést následky za své činy. A tak ji oblékl do růžového trička, upletl jí copánky a pěkně ji vystajloval podle jejího věku. Pak ji vyfotil a fotky dal na Facebook.

Dcera si lekci určitě zapamatuje

Jak si jistě dokážete představit, setkal se se smíšenými názory. Někteří komentující ho podporovali a jeho nápadu tleskali. Jiní zastávali názor, že zbytečně ztrapňuje dceru a že by to mohlo vést až k tomu, že se stane obětí šikany.

Mimochodem co myslíte, že bude tatínek dělat, až jeho dcera doroste do věku, kdy bude na randění dost stará?

Zdroj: DailyDot

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru