DAYBYME: Mix z #dnesnosim #dnesjem #dnescestujem a #dnesobuvam

Dnes nosím snad není třeba představovat. Když mladý Slovák tuto stránku zakládal, ještě si neuvědomoval, jaký drží v rukou potenciál. V současné existují ještě tři další její odnože a ty byly nedávno spojeny do jednoho velkého projektu.

S dvaadvacetiletým Danem Čačalou, který kdysi společně s Kamilem Slosárem založil FB stránku Dnes nosím, jsme dělali rozhovor před dvěma roky. Tehdy měla jejich stránka na Facebooku necelých 17 tisíc fanoušků. Připadalo nám to jako obrovské číslo, ale dnes jich má 104 tisíc. Podobně úspěšný je instagramový účet @dnes_nosim  s 99 tisíce followerů.

dnes_nosim

Je to ráj pro všechny milovníky módy. Lidé se rádi pochlubí svým bezchybným outfitem a ještě více lidí ho rádo pochválí nebo zkritizuje. Je snad jasné, že Dnes nosím sleduje taky spousta pánů, kteří se rádi podívají na hezké slečny. Na fotkách se to jen hemží kráskami z Česka i Slovenska. Ano, projekt je česko-slovenský. Zastoupení Slováků a Čechů je 60 ku 40.

dnes_nosim_ig

Oblečení, boty, jídlo a cestování

Pánové sami přiznávají, že si brzy uvědomil, jaký má koncept „Dnes xxx“ široký záběr a potenciál. Díky tomu vznikly facebookové stránky Dnes obúvam, Dnes jem a Dnes cestujem, stejně jako účty na instagramu @dnes_obuvam, @dnes_jem a @dnes_cestujem. Všechny se chlubí desítkami tisíc fanoušků.

dnes_obuvam

Dnes obúvam

dnes_jem

Dnes jem

dnes_cestujem

Dnes cestujem

Protože lidé denně posílají tolik fotek, že je administrátoři stránek a účtů nestíhají uveřejňovat, rozhodli se to udělat jinak.  Přibrali do týmu ještě Igora Zahradníka a vznikla česko-slovenská sociální síť, na které si mohou lidé vytvořit vlastní profil a sami přispívat svými fotkami toho, co nosí, obouvají, jí a kam cestují.

Den podle mě

Ukázat den podle vás můžete na DAYBYME.com. Web byl spuštěný teprve 12. 7. a už teď má přes 2 000 registrovaných uživatelů, kteří se rádi podělí o to, jak vypadal jejich den. Nahráli už téměř 6 tisíc fotek! Postupně tam vzniká databáze krásných obrázků.

daybyme

DAYBYME spojuje všechno dohromady

Do největší česko-slovenské lifestylové komunity je možné se zapojit také přidáním hashtagu #daybyme a sledováním IG účtu @daybymecom, jak už to znáte z #dnesnosim, #dnesobuvam, #dnesjem a #dnescestujem.

Komentáře

Nahoru