David Němec novým obchodním ředitelem VanCo.cz

Společnost VanCo.cz s. r. o., největší distributor radioreléových spojů v ČR a systémový integrátor v oblasti výstavby, servisu mikrovlnných technologií, má od 18. března 2013 nového obchodního ředitele. Stal se jím David Němec, který dosud působil jako Technical Sales Manager ve společnosti ALCOMA a. s., kde měl na starosti přípravu obchodní strategie a odbornou technickou podporu. Ve funkci tak nahrazuje Milana Vonšíka, nového výkonného ředitele společnosti VanCo.cz.

David Němec bude zodpovědný za vedení obchodního týmu regionálních manažerů, péči o významné korporátní zákazníky, řešení zásadních strategických úkolů a navázání na dynamický trend rozvoje společnosti.

„Největšími přednostmi Davida Němce jsou obrovské zkušenosti v oboru mikrovlnných technologií, vůdčí schopnosti a zaujetí pro splnění nejnáročnějších požadavků,“ dodává Milan Vonšík, výkonný ředitel společnosti VanCo.cz s. r. o.

David Němec vystudoval ČVUT v Praze, Fakultu elektrotechnickou, kde získal inženýrský titul. Hovoří plynně anglicky a osvojil si i základy španělštiny. Ve volném čase se věnuje snowboardingu a jízdě na surfu.

O společnosti VanCo.cz s. r. o.

Společnost VanCo.cz působí na trhu od roku 1999 jako systémový integrátor, servisní organizace a konzultační partner úzce profilovaný na datové komunikace, zejména pak mikrovlnné technologie. Servisní síť pokrývá celé území České republiky a využívá dvou servisních středisek strategicky umístěných v Praze a Olomouci. Od roku 2003 provozuje VanCo.cz internetový obchod wifishop.cz, který je tak jedním z nestarších internetových obchodů zaměřených na zařízení pro výstavbu bezdrátových sítí.

V současnosti je společnost VanCo.cz největším distributorem mikrovlnných technologií v ČR s výhradním zastoupením značek RACOM, SIAE Microelettonica, SAF Tehnika a EXALT Communications.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru