Dnes vyšlo 1 článků

Měsíc: Únor 2014

Na výšce nezáleží, pokud se mají dva navzájem rádi!

Prcání psů

Na výšce a na velikosti fakt nezáleží?

Kreativní tým Saatchi & Saatchi Praha s Ivanem Trojanem.

Ondřej Hübl: V reklamě chodí všichni okolo horký kaše. Tak jsme v Saatchi rozjeli bulvární Twitter

Se svým týmem vymyslel „jinej gang“ a oživil postavu Zadara Volaniče. Teď pomýšlí na Messiho. Ondřej Hübl, kreativní ředitel Saatchi & Saatchi Praha a jedna z nejvýznamnějších osobností české reklamy, si rád dělá srandu sám ze sebe – proto spustil bulvární twitterový účet @Saatchi Praha, prostřednictvím kterého komentuje zákulisí reklamy bez obalu.

Seznam

O co jsme se v lednu nejvíce zajímali?

Sešel se rok 2013 s rokem 2014. Jeden starý a unavený, druhý mladý a plný energie. A rok 2014 tomu starému řekl: „Uhni, jsi příliš nudný. Je potřeba rozvířit hladinu nějakou tou změnou a já jich přináším dost.“ Teď už máme za sebou první dva měsíce roku 2014. Jeho změny se projevily i ve statistikách vyhledávačů. Co je pro nás aktuální a o co se zajímáme?

Sweden-Ad.jpg

Vtipný, chytrý, inovativní. Přesně takový je bilboard, který překonává hranice možností reklamy

Svět je plný reklam. Některé jsou nudné, některé jsou trapné. Ale málokterá je inovativní. Člověk začíná být vůči reklamám trochu otupělý, a tak je potřeba znovu si získat jeho pozornost. A naši pozornost si získala jedna originální reklama ze Švédska, která vám určitě vykouzlí úsměv na tváři.

password-security

Jsou i vaše přihlašovací údaje na prodej?

Prokázalo se, že se na černém trhu objevilo 360 milionů ukradených přihlašovacích údajů. Podle odborníků je toto množství informací naprosto ohromující. Emailové adresy by se mohly samozřejmě snadno prodat různým spammerům, ale zasvěcení se shodují, že obrovská databáze může otevřít dveře i online bankovním účtům, podnikovým sítím či zdravotním záznamům.

amazon

Amazon údajně pracuje na službě pro streamování muziky

Amazon není znám jenom díky on-line nakupování, ale například už také díky službě Amazon Instant Video, kterým se snaží konkurovat Netflixu. Nyní rozjíždí další službu kterou by chtěl Amazon konkurovat Spotify. Podle zahraničních zdrojů, které mluvili s nahrávacími společnostmi, je Amazon v současné době v jednání s hudebními společnostmi na předplatném pro jejich službu.

Stěhování strojů od profesionálů vám ušetří spoustu starostí

Manipulace s těžkými břemeny a stěhování strojů a nejrůznějších zařízení patří k nejčastěji obávaným akcím při zařizování nebo stěhování fabrik, dílen či různých institucí. Stejně tak i montáž strojů bývá raději přenechávána odborníkům, aby nedošlo k poškození samotného zařízení nebo k ohrožení obsluhy z důvodu špatné montáže.

Podnikatel

První 16letý Čech se stává podnikatelem

Okresní soud v Českých Budějovicích schválil žádost 16letého studenta, který hodlá podnikat v oblasti marketingu a obchodovat na internetu. Martin Prachař se tak stal prvním českým podnikatelem, který byl orgány ČR uznán předčasně zletilým a se svým byznysem tak může začít už v 16 letech.

Nahoru