Dnes vyšlo 15 článků

Měsíc: Listopad 2013

panenkarna_1

Zajímavý web #82: Hrdinové z papíru

Pamatujete si na svého oblíbeného plyšáka z dětství? Byl to prostě ten jedinečný originální kousek, kterému se žádná jiná hračka nikdy nevyrovnala. I když někde na světě jistě existovala hromada podobných, sériově vyrobených hraček. Ovšem svému dítěti můžete udělat radost hrdinou naprosto originálním, kterého nikdo jiný mít nebude. Děti si ho totiž mohou samy navrhnout. O tom je projekt Panenkárna.cz.

fintan_magee

Street-art: Jak ze skladiště udělat umělecké dílo

Grafitti. Prázdné opuštěné skladiště. Elektronická taneční hudba. Když se toto zkombinuje, tak vznikne úchvatné video. To je výsledkem spolupráce australské režisérky Selina Miles, hudebního producenta DJ Butcher , graffity umělce Fintan Magee a dalších.

Black-Friday.001

Černý pátek a obří slevy, trend podle USA i u nás

Od dnešní osmé hodiny ranní nastanou téměř po celém světě velké slevy na vše. V Česku to je především elektronika, ale v America apod. jsou až 50% slevy na vše. V rámci černého pátku zlevnily i některé české e-shopy.

hones-BlackBeats-by-Dr-Dre-Tour-54_LRG

Až příliš upřímné recenze

Že jsou sluchátka Beats předražená a platí se zde jen za vzhled a za značku, jste jistě již někdy slyšeli. Možná jste se také již setkali s názorem znalce, který tvrdil, že navíc ani nemají tak úžasný zvuk a že lze pořídit levnější a zároveň kvalitnější sluchátka. Jiní zase tvrdí, že možná nemají nejlepší zvuk, ale že mají jednoduše příjemný zvuk… Nechme ale teď tyto dohady stranou a pojďme se podívat na konkrétní příklady uživatelských názorů.

mapa07

Mapa Evropy podle Američanů

Jak moc se vyznáte na mapě Evropy? Věříme, že jste na tom docela dobře. Jak se ale na mapě Evropy vyznají Američané? Dokážou pojmenovat státy na slepé mapě? To se rozhodli zjistit autoři stránek Buzzfeed. Bohužel se zjistilo, že se moc na mapě Evropy neorientují, ale vzniklo několik vtipných odpovědí.

tug_toner

Tug Toner: „Revoluční“ fitness pomůcka

Chcete vypracované těla, aniž byste museli platit velké peníze za fitko či za osobního trenéra? Chcete, aby vás cvičení bavilo? V tom případě se podívejte na Tug Toner. S Tug Tonerem můžete posilovat celé tělo. A to třeba i s kamarádem.

facebook-logo

Co dokáže jeden neuvážený příspěvek na Facebooku

Co myslíte, že se stane, když na Facebooku zveřejníte, že jste „k dispozici každému“? Přesně toto oznámení bylo zveřejněno na facebookovém profilu čtrnáctileté dívky. Pak byla hromadně znásilněna. Celý příspěvek byl přitom jen hloupý vtip jejího spolužáka.

Drobné

Samsung zaplatí pokutu jeden milión dolarů v drobných

Epický trolling ze strany Samsungu, po té co bylo soudně rozhodnuto,že musí firmě Apple zaplatit 1 milion dolarů za porušení patentů. 30 kamiónů zaparkovalo před hlavní centrálou v Californii. První nebylo…

Petr Václavek

Petr Václavek: Díky fotobankám mám teď mnohem více času na rodinu a své koníčky

Motá se kolem webů již několik let. Teda vlastně spíš pár desítek let. Programoval, kódoval a nakonec se dostal ke grafice a focení. Tak by se ve stručnosti dala popsat životní cesta Petra Václavka. Pojďme se tedy vydat na její začátek…

papir_printer

Za „lajk“ budete vytištěni a můžete se na to i dívat

Po českém Facebooku se rychlostí blesku šíří úžasná novinka. Stačí dát virtuální „lajk“ jednomu statusu a skutečná tiskárna vytiskne vaše jméno spolu s nějakým komplimentem. Tiskárna je přitom snímána a video živě přenášeno, takže se na tisk můžete dívat. Samozřejmě jde i o ty komplimenty, ale nejvíce fascinující je pro lidi právě ta propojenost mezi virtuálním světem a realitou. Když už jsme ale u toho, copak si myslíte, že by tiskárna řekla o vás?

hodinkydoskoly

Jak vyzrát na písemky? Stačí chytré hodinky

Každý z vás již jistě slyšel o chytrých hodinkách. Ty mají plno různých využití, zejména co se týče sportu. Ale napadlo už vás, že se dají využít ve škole jako moderní způsob taháku? S tímto využitím přichází HodinkyDoSkoly.cz.

Nahoru