Dnes vyšlo 15 článků

Měsíc: Srpen 2012

Asus na veletrhu IFA v Berlíně představil Transformer Book

Společnost Asus letos představuje takovou řadu novinek, že pomalu přestávají být přehledné. Book Transformer je x86 tablet, který nebude poháněn nízkým výkonem Intel Atomu, ale spíše dostane nejlepší mobilní procesory.
Co to je Linux a jakou distribuci nebo software si pořídit

Co to je Linux a jakou distribuci nebo software si pořídit

Linuxoví uživatelé nedají na svůj systém dopustit. Považují Linux za mnohem stabilnější než Windows, bezpečnější, výkonnější, s větším množstvím aplikací a vzdálenou správou. Neopomenutelnou výhodou je také nízká nebo žádná cena a absence virů. K dobré činnosti potřebuje Linux celou řadu programů, které většinou sám obsahuje.
Online služby pro přehrávání více videí z YouTube zároveň

Online služby pro přehrávání více videí z YouTube zároveň

Webware zaujímá stále více prostoru. Není k tomu žádný jiný důvod než ten, že se svou kvalitou podobá většině softwaru, který se navíc musí pracně stahovat a instalovat. V dnešním článku pro vás máme hned pět internetových služeb, které vám umožní přehrávat několik videí z YouTube zároveň, a to pouze v jednom okně.
Srovnání placených a free hostingů: Který je ten nejlepší?

Srovnání placených a free hostingů: Který je ten nejlepší?

Pokud jste se někdy rozhodli, že si založíte vlastní webové stránky, možná jste řešili problém, jaký hosting vybrat z pohledu poměru cena/kvalita. Záleží také celkově na vlastnostech, které preferujete a chcete, aby je daný hostingový program splňoval. Můžeme vybírat mezi dvěma základními skupinami, jež jsou placené nebo free. Srovnání jednotlivých hostingů naleznete v tomto článku.

Společnosti Apple a Motorola se zřejmě dohodly ve sporu o licencích

Patentové spory v Německu mezi Apple a Motorola mají střídavé úspěchy a neúspěchy. Proto se společnosti snaží dohodnout. V únoru německé soudy zamítly žalobu Motoroly, která požadovala zákaz prodeje iPhonů a iPadů.
Zřiďte si eshop zdarma, plaťte pouze za hosting

Zřiďte si eshop zdarma, plaťte pouze za hosting

Chcete sedět v tvrdém a nepoddajném obleku s krkem uškrceným kravatou? Každý den slušně pozdravit rozverného multimilionáře a dřít se na jeho bohatství? Pěkný pohled z kanceláře a vánek chlazeného vzduchu má pro někoho stále kouzlo. Také pravidelná (občas i nepravidelná) měsíční výplata je jistota, kterou nechceme opustit.

Nokie participuje na problémech Samsungu

Nokia zaznamenala první dobrou novinu v tomto roce. Její akcie vyrostly o 10 %, protože společnost Samsung prohrála spor se společností Apple. Nokia ztrácí svoje pozice na trhu mobilních telefonů a přenechává místo právě Samsungu.
Cloudová úložiště, která pravděpodobně neznáte. Využijte zdarma například 50 GB

Cloudová úložiště, která pravděpodobně neznáte. Využijte zdarma například 50 GB

O tom, že je ukládání dat na online disky velkým hitem, není nutné mluvit příliš dlouho. Jasnými tahouny v kategorii mračen je DropBox, SkyDrive, SugarSync a Google Drive. Bezplatně je však možné využít pouze několik GB, maximálně kolem deseti.
Nahoru