Tisková zpráva: Datawatch oznámila očekávanou veřejnou nabídku kmenových akcií

Datawatch Corporation (index NASDAQ-CM: DWCH), přední nadnárodní poskytovatel řešení pro vyhledávání vizuálních dat, dnes oznámila, že hodlá nabídnout k prodeji celkem 1 500 000 kusů svých kmenových akcií formou upsané veřejné nabídky. Transakce podléhá splnění dalších podmínek. Firma Datawatch také poskytne upisovatelům 30-denní opci na nákup dalších 225 000 kusů kmenových akcií, na pokrytí případného převisu poptávky. Společnost chce čisté výnosy z této transakce investovat do dalšího rozvoje své produktové nabídky, do podpory prodeje svých produktů, do získání provozního kapitálu a také hodlá získané prostředky využít pro všeobecné firemní potřeby, včetně úhrady nesplacených úvěrů.

(Logo: https://photos.prnewswire.com/prnh/20121015/NE92833LOGO )

Canaccord Genuity Inc. a William Blair & Company, L.L.C. jsou společnými správci této nabídky. Cowen and Company, LLC a Craig-Hallum Capital Group LLC zastávají funkce pomocných správců pro účely této nabídky.

Veřejná nabídka kmenových akcií bude provedena pouze formou zastupování na základě plné moci, včetně příslušného dodatku k této plné moci, a to v souladu s platným registračním prohlášením Datawatch, které společnost podala Komisi pro cenné papíry („SEC“). Kopie dodatku k předběžné plné moci a související dokumenty týkající se této nabídky si můžete vyžádat u firmy Canaccord Genuity Inc., k rukám: Syndicate Department, 99 High Street, Floor 12, Boston, MA 02110, telefonicky na čísle +1-617-371-3900 nebo od firmy William Blair & Company, L.L.C., 222 W. Adams Street, Chicago, IL 60606, telefonicky na čísle (800) 621-0687. Alternativně je možné tyto dokumenty získat také v sekci EDGAR na webových stránkách Komise pro cenné papíry (SEC) – www.sec.gov.

Tato tisková zpráva nepředstavuje výzvu k nákupu či nabídku k prodeji těchto cenných papírů. Současně platí, že v zemích, kde takové výzvy, nabídky či prodej akcií není povolen, nebudou tyto cenné papíry obchodovány.

O SPOLEČNOSTI DATAWATCH CORPORATION

Datawatch Corporation (index NASDAQ-CM: DWCH) poskytuje software pro vyhledávání vizuálních dat, který firmám, prostřednictvím analytických aplikací nové generace, umožňuje činit kvalifikovanější rozhodnutí. Software společnosti Datawatch umožňuje jednotlivcům, provozovnám i celým firmám získat přístup k řadě různých zdrojových dat a zpracovat získané informace do vizuální podoby, která umožňuje ze všech dostupných firemních údajů získat rychlý a spolehlivý přehled o aktuální provozní situaci. Datawatch sídlí v Chelmsfordu (Massachusetts) a má pobočky v New Yorku, Londýně, Mnichově, Stockholmu, Singapuru, Sydney a v Manile. Společnost má zákazníky a partnery ve více než 100 zemích světa.

Výhledová prohlášení

Tato tisková zpráva obsahuje „výhledová prohlášení“, ve smyslu novely Zákona o vedení sporů při obchodování s cennými papíry (Private Securities Litigation Reorm Act) z roku 1995. Za výhledová prohlášení se považují také prohlášení vyjadřující očekávání firmy Datawatch v souvislosti s dokončením této veřejné nabídky. Tato výhledová prohlášení jsou založena na aktuálních očekáváních vedení naší společnosti a podléhají tak nejistotám a rizikovým faktorům na základě měnících se okolností. Skutečné výsledky a načasování událostí se mohou podstatně lišit od údajů uvedených nebo vyjádřených ve výhledových prohlášeních, a to v důsledku různých faktorů, včetně, mimo jiné, rizik a nejistot souvisejících s podnikáním firmy Datawatch a se splněním podmínek nutných pro řádné uskutečnění této veřejné nabídky. Podrobnější informace o těchto faktorech jsou uvedeny ve zprávách firmy Datawatch pro Komisi pro cenné papíry, včetně výroční zprávy Datawatch na formuláři 10-K, čtvrtletních zpráv firmy na formuláři 10-Q a dalších aktuálních zpráv na formuláři 8-K. Datawatch nepřijímá žádnou odpovědnost (a současně se takové odpovědnosti výslovně zříká) za aktualizaci či změnu výhledových prohlášení v důsledku nových skutečností, budoucích událostí, či jinak.

Kontakt pro investory:

Oddělení pro vztahy s investory firmy Datawatch:

investor@datawatch.com

Telefon: +1-978-441-2200 linka 8323

Kontakt pro média:

Sarah Bernardi

Datawatch Corporation

Sarah_Bernardi@datawatch.com

Telefon: +1-978-441-2200 linka 8387

Twitter: @datawatch

© 2014 Datawatch Corporation. Datawatch a logo společnosti Datawatch jsou obchodními značkami nebo registrovanými obchodními značkami firmy Datawatch Corporation v USA a/nebo jiných zemích. Všechny ostatní názvy jsou obchodními značkami nebo registrovanými obchodními značkami příslušných vlastníků.

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru