Dnes vyšlo 15 článků

Do prodeje jdou malá praktická tlačítka Dash Button od Amazonu. Co tyto věcičky umí?

Amazon není jen běžné internetové skladiště, kde může zákazník nakoupit vše počínaje toaletním papírem. Snaží se i o vývoj nových technologií, které by nějakým způsobem pomohly jejich koncovým zákazníkům. 

Jednou z takových “technologií” je i takzvaných Dash Button. Jedná se o malé plastové zařízení, které můžete přilepit na pračku, skříňku v kuchyni, na záchodě. Následně jen připojíte k domácí wifi a pak prostřednictvím aplikace zvolíte, co toto tlačítko má zastupovat + samozřejmě jaké množství.

Jak to funguje?

Funkce tohoto tlačítka je následně neuvěřitelně jednoduchá. Když zjistíte, že se vaše domácí zásoby začínají značně omezovat. Respektive, že určitá věc pomalu a jistě dochází. Stisknete tlačítko a produkt se automaticky objedná v Amazonu. Následně vám přijde na telefon upozornění, kterým potvrdíte objednávku.

Jakmile dojde prací prášek, stačí stisknout button

Jakmile dojde prací prášek, stačí stisknout button

Za necelých pět dolarů pro prémiové uživatele

Dash Button byla původně představena na konci března tohoto roku. Nyní je Amazon začal prodávat za $4,99 za kus. Bohužel běžný uživatel si tohoto přepychu nemůže dovolit, neboť je to zatím akce jen pro prémiové uživatele služby Amazon Prime.

Geniální, ale praktický pomocník do domácnosti

Geniální, ale praktický pomocník do domácnosti

V současné době je na výběr zatím z osmnácti buttonů pro jednotlivé značky, ale věříme, že se to do budoucna značně rozroste. Která firma by nechtěla vydělat?

Foto: Amazon, Askmen, Forbes

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru