Dnes vyšlo 15 článků

Darujte sperma a vydělejte si na iPhone 6s

Toužíte po nově představeném iPhonu 6s? V tom případě se vydejte na výlet do Číny. Dvě spermabanky na něj totiž lákají své dárce. Pokud vám vyloženě nevadí ejakulovat do nějaké nádoby, zabijete dvě mouchy jednou ranou. Uděláte si dobře a ještě si za to koupíte iPhone.

Na čínské sociální síti Weibo se objevila reklama dvou spermabank, na které je nový růžový (tedy pardon, vlastně jde o barvu „růžové zlato“) iPhone. Zjevně má muže přilákat k darování sperma.

iphone_6ss

„Nemusíte darovat ledvinu, abyste si mohli koupit iPhone 6s. Můžete získat dost peněz tím, že darujete sperma,“ píše se podle South China Morning Post v reklamě.

Nemyslete si tedy, že půjdete darovat sperma a dostanete za to iPhone. Reklama spíš říká, že si darováním vyděláte dost peněz, za něž si iPhone můžete koupit.

Ohlas je obrovský

Číňanům přijde reklama ve většině případů nevhodná. Vedoucí náborové kampaně jedné ze spermabank, Dr. Zhu, ale uvádí, že mají málo dárců a neexistuje lepší způsob, jak lidi lépe nalákat, než přes nový gadget.

Příspěvek zveřejněný v pondělí si během 3 dnů vysloužil přes 400 000 negativních i pozitivních reakcí. Bohužel nevíme, kolik mužů skutečně spermie darovalo.

Hledáni jsou mladí muži ve věku od 22 do 45 let. Za každých 40 ml spermatu dostanou 5000 juanů (v přepočtu 18 600 Kč), přičemž při jedné ejakulaci získáte údajně 2 – 6 ml. Vzhledem k tomu, že  iPhone 6s v Číně seženete zhruba za 20 000 korun, vám tedy stačí navštívit spermabanku zrhuba 10x a pár korun přidat. Jen je možná trochu neetické darovat sperma kvůli novému telefonu.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru