Dnes vyšlo 15 článků

Darujhovno.cz chystá expanzi do světa, povede se jim to?

Už pár dnů najdeme na portále Startovač český projekt Darujhovno.cz. Doposud se podařilo vybrat 13 tisíc korun z požadovaných 90 tisíc. Co myslíte, povede se tato expanze a splní se tvůrcům projektu jejich velký sen? V České republice je tato služba velmi oblíbená a tak je na čase udělat díru i do světa.

U prodeje přes internet totiž platí pravidlo, že se musíte umět nějak odlišit od ostatních. Ideálně mít lepší ceny, poskytovat nadstandardní servis, komunikovat se svými zákazníky a nebo mít jednoduše originální produkt, který neprodává nikdo jiný. Tvůrcům projektu Darujhovno.cz se to povedlo a svým zákazníkům tento internetový obchod zasílá skutečně hovno, ale ne jen tak ledajaké.

 V České republice se rozeslalo přibližně půl tuny sloních bobků

V České republice je tato služba velmi populární, sloních bobků se povedlo rozeslat už přibližně půl tuny – a to nejen hlučným sousedům, zapšklým úředníkům a špatným hospodským, ale i nevěrným partnerům, politikům a prezidentům a dalším zlořádům.

Meerdek

Podpořte projekt a získejte polštářek, zapalovač nebo bobkuče

Jakou částku darujete do projektu záleží jen na vás.

Pokud se rozhodnete pro částku 150 korun, obdržíte limitovanou kolekci zapalovačů s různými nápisy. Za zmínku stojí rozhodně také částka ve výši 333 korun, kde už dostanete stylovou masku nebo polštářek hnědáka. Pokud je vám i toto málo, za pouhých 399 korun můžete získat úžasné bobkuče ve tvaru hovna.

Neváhejte a podpořte tento na Startovači

HovnoOdmeny

Zdroj: Startovac

Komentáře

Nahoru