Dnes vyšlo 15 článků

Daniela Velíšková povede HR tým v BISNODE

Daniela Velíšková povede HR tým v BISNODE

Na pozici ředitelky lidských zdrojů Bisnode pro Českou republiku a Slovensko od listopadu nastoupila Daniela Velíšková. Současně se stává členem nejužšího managementu česko-slovenského klastru Bisnode. Bisnode je lídr v oblasti poskytování ekonomických informací o společnostech a podnikatelích. Prostřednictvím svých řešení pomáhá firmám zvyšovat tržby a minimalizovat obchodní rizika. Díky strategickému partnerství s Dun & Bradstreet poskytuje informace z více než 190 zemí světa o 240 milionech firem.

image001

 

Kdo je Daniela Velíšková?

Daniele je 38 let a za nabídkou Bisnode se přistěhovala z Brna. Volný čas nejraději tráví aktivně. Tři roky externě přednášela na Lékařské fakultě MU v Brně téma komunikace ve zdravotnictví, a dlouhodobě se také věnuje svému odbornému růstu v oboru psychoterapie, čímž vyvažuje svět businessu a technologií, ve kterém se pohybuje. A když si chce odpočinout, promění se v nadšeného návštěvníka celé škály festivalů – od historických, cestovatelských, filmových přes gastro až po vinné slavnosti.

Poradenská společnost Bisnode má v oblasti Risk & Credit nástrojů jak tradiční, léta známé produkty, tak zároveň přichází s novými. Jsem nadšená, že Bisnode vnímá inovaci a rozvoj nových produktů a služeb s vysokou přidanou hodnotou jako svoji strategii a nehřeší na to, že je dlouhodobě jedničkou ve svém oboru,“ vysvětluje své rozhodnutí spojit svoji profesní kariéru se značkou Bisnode Daniela Velíšková.

„Bisnode v Čechách a na Slovensku roste, a to jak kompetenčně, tak i v šíři produktového portfolia, proto neustále hledáme nové talenty. Máme obrovské ambice, ke kterým patří udržet se na pozici jedničky a zákazníkům přinášet naprosto špičkové služby v oblasti dat, analytiky a marketingové segmentace. Jsme si vědomi, že naše konkurence se bude snažit o totéž,“ říká ředitel Bisnode Jiří Skopový.

„Já osobně bych se ráda zasloužila o to, že budeme vždy o krok před konkurencí. Nejen díky kvalitním datům a skvělé platformě, ale především díky lidskému potenciálu. Mým úkolem bude rozvíjet stávající talenty, hledat nové a dělat z Bisnode skvělé místo pro práci,“ dodává ředitelka HR Daniela Velíšková.

DANIELA VELISKOVA

Daniela Velíšková vystudovala Masarykovu univerzitu v Brně, obor psychologie s orientací na psychologii organizace práce a řízení. Svou odbornou kariéru v oblasti HR startovala ve specializované personální agentuře, kde kromě klasického náboru zajišťovala profilování pomocí diagnostických metod. Pak již zamířila do interního HR v obchodně-marketingové společnosti. Zde získala široké spektrum znalostí z personalistiky, včetně vzdělávání a tréninku zaměstnanců. Sama se podílela jako interní lektor na rozvoji soft skills především obchodních a nákupních týmů. Trénování měkkých dovedností, teambuildingům a development centrům se příležitostně věnovala také externě. Od roku 2012 pracovala jako manažer lidských zdrojů pro mezinárodní společnost Konica Minolta v ČR. Zde postupně vybudovala lokální tým a zastřešovala HR pro celou společnost, včetně hledání talentů pro dynamicky rostoucí divizi Enterprise content management

Zdroj, text/foto: bisnode.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru