Dana Favarová a Šárka Štočková jsou account manažerky AMI

Dana Favarová a Šárka Štočková jsou členky týmu pečujícího o průmyslové klienty v PR agentuře AMI Communications. Počátkem letošního roku se dočkaly povýšení a stávají se account manažerkami společnosti.

Dana Favarová začala svou kariéru v agentuře MediaTrust Communications. Také se zabývala komunikací zahraničních projektů společnosti Jufa a působila v komunikačním oddělení United Colors of Benetton. V roce 2012 přišla do AMI Communications, kde se v týmu průmyslu stará o klienty CS Cargo, ČEZ Futur/E/Motion, ArcelorMittal Ostrava a Škoda Transportation.

dana favarová

Zdroj: LinkedIn

Šárka Štočková pracovala jako redaktorka zpravodajského webu Lidovky.cz, kde přispívala články s domácími a ekonomickými tématy. Od roku 2012 působí v public relations. Před nastoupením do AMI Communications byla v PR agentuře Pram Consulting. V roce 2015 doplnila tým průmyslu v AMI Communications, kde má na starost klienty ČEZ, Zetor Tractors, Latecoere, Round Hill Capital a Skanska.

šárka štočková

Zdroj: LinkedIn

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru