Dnes vyšlo 1 článků

Dámejídlo.cz: Takhle se dělá reklama

Projekt Damejidlo.cz už není tak úplnou novinkou na trhu, stále však nemá tolik zákazníků, aby nepotřeboval žádnou reklamu. Proto se do této oblasti teď pustil naplno a vytvořil reklamu, jak má být. Tedy ne každému musí zrovna tento styl humoru sednout, ale rozhodně se ukazuje, že zakladatel a šéf rozvozové služby Tomáš Čupr není žádný suchar.

Jak podotkl wencz v komentáři na YouTube, obsahuje tahle reklama vlastně všechno, co by měla správná reklama mít. Je tam rocková kytara, roztomilá panda, buchty v plavkách, šťavnatej burger a polštářová bitva. Jistě si také všimnete, že šéf výborně paroduje mimozemšťana z Alzy, který už tolika lidem leze krkem.

wencz-komentar

Během reklamy vám bude jednoduše představeno, o čem Dámejídlo.cz je. Budou vám doporučeny způsoby, jak můžete získat bonusy, uvidíte i mobilní aplikaci. Hned na začátku budete nalákáni na závěrečnou polštářovou bitvu, takže zřejmě vydržíte sledovat až do konce. Délka je ovšem jednou z věcí, které by se této reklamě daly vytknout.

Video je na YouTube necelý měsíc a pomalu se blíží k 70 000 zhlédnutí. Přestože se občas objeví i negativní připomnínky, ohlasy jsou veskrze pozitivní.

damejidlo

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru