Dnes vyšlo 15 článků

DameJidlo.cz slaví úspěchy! Počet objednávek za rok 2015 vzrostlo o více než 90 %

Společnost DameJidlo.cz je největší online službou na dovážku jídla z různých restaurací. Na své si přijdou jak milovníci sushi, tak i těstovin či hamburgerů. Služba DameJidlo.cz byla z počátku populární hlavně v Praze, ale postupem letošního roku se popularita této online služby výrazně rozšířila po celé České republice.

Zákazníci si mohou objednat rychlý oběd či večeři z více než 2 000 restaurací po celé České republice. A to zákazníkům vyhovuje, od začátku roku 2015 společnost vyřídila neuvěřitelných 1,9 milionu objednávek. DameJidlo.cz tak pokrývá více než 80 % trhu v ČR.

„Segment food delivery zažívá zejména díky službě DámeJídlo.cz stále větší nárůst popularity. Počty našich objednávek opět svižně rostou oproti předchozímu roku z 1,2 mil. objednávek dovozu jídel z restaurací poskočily na 1,9 milionu. Naši kurýři najezdili s burgery, pizzami, českou klasikou i třeba italskou kuchyní nebo sushi či vegetariánskou kuchyní téměř 2 miliony kilometrů,“uvedl ředitel Dámejídlo.cz Lukáš Uhl.

banner_Dame_jidlo_1974x1239-1280x803

Kurýři letos najezdili přes 354 tisíc hodin

Pokud porovnáme údaje za rok 2014 s těmi letošními, zjistíme, že kurýři letos odjezdili přes 354 tisíc hodin, což je o 204 tisíc hodin více než v roce 2014. Navíc díky propracovanému systému logistiky dostanou zákazníci jídlo až domů do hodiny po uskutečnění objednávky. Mezi další konkurenční výhodu patří vedle propracovaného systému logistiky také doprovodný servis. Pokud zavoláte na zákaznickou linku, vyřeší váš problém do hodiny.

Rostoucí společnost vytváří také nová pracovní místa. 

„Jako úspěšná a rychle rostoucí služba v současné době přímo nebo nepřímo zaměstnáváme již více než tisíc lidí. Rozvoj naší dodávkové sítě vyžaduje také přijímání nových řidičů – kurýrů, a to po celé republice. Měsíčně nabereme v průměru 10 nových kurýrů, nicméně i to je pro nás málo. Potřebujeme další kvalitní pracovníky, a těch momentálně není na trhu mnoho,“poznamenává Lukáš Uhl.

damejidlo

Zdroj: M-Journal

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru