Dnes vyšlo 15 článků

DámeJídlo a JídloTeď kupuje za stovky miliónů německá firma Delivery Hero

DámeJídlo a JídloTeď kupuje za stovky miliónů německá firma Delivery Hero

Boj mezi největšími českými dovážkovými službami končí. Služby DámeJídlo a JídloTeď koupila německá firma Delivery Hero, která podniká v on-line objednávání jídla po celém světě.

Obě značky by přitom měly zůstat zachovány a v jejich řízení zůstane i stejný managament. O situaci se vyjádřil generální ředitel Delivery Hero, Niklas Östberg v tiskové zprávě:

Velmi na nás zapůsobilo podnikání, které týmy DámeJídlo a JídloTeď vybudovaly v uplynulých letech. Chceme dále urychlit jejich růst velkými investicemi do technologií, marketingu a nových a vylepšených služeb pro zákazníky i restaurace.

DámeJídlo nabízí výběr objednávek z 1500 restaurací. Službu založil Tomáš Čupr, který stojí také za Slevomatem.

Velký dík patří týmu DámeJídlo za jejich skvělou práci a investorům z Mitonu a Enernu. Jsme si jisti, že firma bude ve vlastnictví Delivery Hero prosperovat a nadále poskytovat vynikající služby zákazníkům z 1500 restaurací.

Tomáš Čupr naznačil i cenu obchodu. Podle jeho vyjádření šlo o částku ve stovkách milionů korun.

Delivery Hero je celosvětová rozvážková služba založená s centrálou v Německu. V její nabídce najdete na 200 tisíc restaurací v 24 zemích. Firma zaměstnává přes 1500 zaměstnanců a je velkým lákadlem investorů.

Zdroj: byznys.ihned.cz Foto: cilichilli.cz

Studentka informatiky, občasná copywriterka, milovnice čokolády. Mezi její zájmy patří on-line marketing, sociální sítě a psaní článků. Na jejím Pinterestu najdete přes 900 fotek, což je pro ni stále málo.

Komentáře

Nahoru