Další povedená doména: Boj proti Zemanovi pokračuje na internetu

Další povedená doména: Boj proti Zemanovi pokračuje na internetu

Pokračuje boj proti stávajícímu prezidentovi Miloši Zemanovi. Mezi fáze tohoto boje patří rozšiřování vtipných domén a tvorba webů s odpočítáváním. Zajímá vás jak dlouho bude Zeman prezidentem? Nebo co najdete na kokoti.cz? 

Na internetu existují stovky možná i tisíce domén, které jenom přesměrovávají na jiné „zajímavější“ webové stránky. Hlavním důvodem proč jsou tyto stránky přesměrovávány, jsou především politici a politická scéna. Republika si už zvykla, že když do fulltextového vyhledávače napíše miloszeman.cz najdou místo prezidenta jeho rivala Karla Schwarzenberga. Těchto „vtipných“ domén se objevuje čím dál tím více. Nyní se zase objevila kokoti.cz, která nenabízí to co byste si mysleli.

Pražský hrad a Zeman

Ano, i tentokrát se jedná o politiku, kdy autor přesměroval web na oficiální webový portál Pražského hradu. Asi hlavním důvodem „PROČ“ bylo, že všude je hlava našeho stávajícího prezidenta, který má mezi lidmi velkou řadu odpůrců a příznivců.

Screenshot_3

Oficiální stránky Pražského hradu na nové doméně www.kokoti.cz

Nedávno se zase objevil web janabobosikova.cz, který byl pro změnu přesměrován na oficiální stránku sýrů Veselá kráva. Určitě tento příběh bude mít další pokračování a jako vždy se na toho vtipálka přijde a on bude muset dobrovolně zrušit přesměrování ( u některých případů se to stalo).

„Ještě 4 roky“

Odpůrci Miloše Zemana si vytvořili webový portál, ne kterém naleznete non-stop odpočítávání do konce „vládnutí“ stávajícího prezidenta. Jak na této stránce uveřejňují

  • Nechceme prezidenta, který má vážné problémy s alkoholem a zesměšňuje tak sebe i Českou republiku v očích mezinárodní veřejnosti
  • Nechceme za prezidenta toho, kdo si vyřizuje osobní účty porušováním ustálených zvyklostí a postupů

Na webu naleznete další důvody, proč si autoři (odpůrci) nepřejí, aby byl na pomyslném českém trůně právě zmiňovaný Zeman.

Screenshot_4

Mimochodem, každou vteřinu se to mění :-)

foto: idnes.cz

 

 

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru