Dnes vyšlo 1 článků

Další novinka od Googlu: služba Nozdry™

Další novinka od Googlu: služba Nozdry™

Internetový gigant přináší další novinku obohacující vyhledávač o něco nového. Jako vždy nejde o nic ledabylého, protože to dělal Google. Jde totiž o nový způsobe vyhledávání: po psaní, mluvení a dotycích můžete nově zapojit i čich. No a jak Google tuto šmakuládu pojmenoval? Jak jinak, než Nozdry!

Nozdry Google

Nyní tedy kromě neuvěřitelného množství informací, zpráv a videí nabízí Google i čichové vyhledávání. Je to zapříčiněno tím, že ne každý uživatel našel to, co hledal a již několikrát v Googlu padl návrh o rozšíření podporovaných smyslů. A hned na začátku to rozjeli ve velkém stylu – v Aromabázi Google je již přes 15 milionů pachobajtů! Za to vděčíme také autům Street vůně, která inhalovala a indexovala miliony kilometrů vzduchu.

Váš internetový čmuchal: na odborně uspořádaných Znalostních panelech jsou spojeny obrázky s popisy a vůněmi.

Nemusíte se ani obávat toho, že si přičichnete k něčemu, o co zrovna dvakrát nestojíte. Když se bojíte, co najdete, zapněte Bezpečné vyhledávání! Tato funkce je navíc podporována i v mobilních zařízeních a tak si i na cestách můžete přivonět k tomu, co máte rádi. No a jak je to vlastně možné? Za všechno může vynikající ovládání softwaru výzkumníky z Googlu. Vše je umožněno kombinací fotonů a ultrazvukových vln, které umožní Nozdrám Google dočasně slučovat molekuly. Jestliže ale nic necítíte, nezoufejte. Není podporováno každé zařízení a navíc jsou Nozdry Google ještě ve fázi beta.

Více vyčmucháte na stránkách Googlu nebo v následujícím videu.

A co přijde příště? Jazyk Google?

Aktivní mladý student se zálibou v informačních technologiích, operačních systémech, mobilních zařízeních, programování a psaní. Velký fanoušek mobilního operačního systému Android a šťastný majitel několika Androidích zařízení.

Komentáře

Nahoru