Další nevídaná aukce: Kolík na zabíjení upírů a zombie

Další perla na největším obchodním portálu ČR. Prodejce s přezdívkou palbro, se snaží na aukru prodat opravdu velmi důležitou věc, kterou je kolík na zabíjení upírů, vampírů a zombie. Znáte to, jste doma sami a koukáte na Twilight, tak co kdyby náhodou.

Říkáte si, že to je blbost? Určitě není, například se na aukru objevil také blázen, co prodával 757 prázdných obalů od pizz, tak proč ne kolík na zabíjení upírů? Podívejte se sami, jak taková zbraň proti těmto škůdcům vypadá, no není to krásná přerostlá tužka?

Screenshot_1

jednoduché a přesto účinné, zdroj: aukro.cz

Jak můžete vidět na obrázku, do aukce se již připojilo 20 lidí a aktuální cena kolíku je 245kč. Proto neváhejte a zapojte se do aukce, taková nabídka se neodmítá, pokud máte problémy s upíry, či zombie domácími.

Prodejce ale varuje, že kolík byl jednou použit, tudíž je prodáván se statusem použitý, ale garantuje, že funkčnost je stále stejná a vypadá jako nový. A nezapomeňte na důležitou radu, kolík vrážejte pouze do spících vampírů, ale pouze s pomocí většího kladiva! Nevěříte mým radám? Tak se podívejte!

 

Screenshot_2

Jednoduchý popis a vysvětlení, jak se zbožím zacházet, zdroj: aukro.cz

Jak si můžete všimnout drobného textu na konci „Na zásah jistého upíra byla aukce smazána. V boji proti upírům nelze zvítězit, nikdy to ale nevzdám, proto aukci znovu vystavuji“. Aukce už byla jednou smazána, nejspíš někdo neocenil originalitu anebo chce založit firmu na výrobu kolíků a rozjet podnikání, tudíž nechce, aby byl nápad vyvolán do světa dříve, než byznys rozjede. Ach ten dnešní svět, tolik závisti.

Otázky a odpovědi

Kladivo na upíry, nebo na tchýni? To je vlastně jedno, účinek je stejný na tvory pijící krev. Nebo si také dejte pozor, abyste si nespletli kolík na upíry s análním kolíkem, i když účinek by byl také stejný, ale zde prodejce dodal – pouze na vlastní nebezpečí!

Screenshot_4

Otázky a odpovědi, zdroj: aukro.cz

Máte doma problémy s upíry, zombie anebo tchýní? Věřím, že tento nástroj se vám bude hodit!

Komentáře

Nahoru