Další konkurenční boj, Google vs. Microsoft

Další boj mezi dalšími technologickými giganty, tentokrát Google a Microsoft, který zahájil kampaň proti Googlu tím, že začal prodávat anti-googlovská trička, hrníčky, čepice, apod. Google se tomu jenom směje.

Války mezi technologickými společnosti pokračují. Nyní se pořadí trochu promíchalo. Microsoft nyní útočí na Google a upozorňuje lidi, ať nepoužívají služby Google. Vznikla proto kampaň „Scroogled“. V rámci této kampaně si můžete koupit hrnečky, trička, apod. s anti-google motivem. 

Scroogled anti google kampaňScroogled anti google kampaň 1

„Keep calm while we steal your data“- buďte v klidu, zatímco my krademe vaše data. Nebo „step into our web“- Google je pavučinou, do které chytá svých uživatelů.

Google reakce

Google si už zřejmě zvykl na konkurenci a tak vše bere s pozitivem a vtipně reaguje „Nejnovější počin Microsoftu nepřichází jako žádné překvapení, konkurence v nositelné technologii se začíná stupňovat“

Jenom trička…k smíchu

Reakce Googlu obsahovala i jistý posměšek, že se Microsoft zmůže jen na trička, čepice a hrníčky, narozdíl od Google, který finišuje inteligentními brýlemi Google Glass.

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru