Dnes vyšlo 1 článků

Další iPhone explodoval a podařilo se to natočit

Tentokrát to bylo opravdu vážné, protože iPhone bouchl zrovna v rukou zákazníka, který jej přinesl na opravu. Jelikož měli v servisu kameru, vše je hezky natočené a video se šíří po internetu.

Zákazník přišel do opravny mobilních telefonů v Queenslandu a chtěl si nechat opravit displej svého iPhone 6 Plus. Stěžoval si také na špatnou výdrž baterie. Podle skla to vypadalo, že mu telefon nejspíš někde spadl, bylo totiž roztříštěné na spoustu kousků.

Aby zákazník ukázal stav telefonu, sundal z něj kryt, zvedl jej a párkrát mírně přitlačil na obrazovku, což běžně děláte, pokud telefon používáte. A v tu chvíli došlo k explozi. Displej byl vymrštěn ze šasi.

To, že k explozi došlo zrovna v servisu, je jen šťastná náhoda. Kdyby se to stalo třeba o pět minut dříve, když byl zákazník na cestě, důsledky by mohly být horší. Takhle se dohromady nic nestalo. Zákazník za vzniklé problémy koupil zaměstnanci servisu bednu piva.

Měli by se majitelé iPhonů bát?

Co si budeme povídat, telefony prostě občas explodují a rozhodně to není jen problém Applu. Své by o tom mohl vyprávět například Samsung se svým Galaxy Note 7. Tentokrát však může být vina na straně zákazníka. Displej iPhonu byl opravdu hodně popraskaný a kdo ví, jak k tomu došlo. Nejspíš byla poškozená baterie, a proto pak explodovala.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru