Dali byste si klávesnici z KFC?

Dali byste si klávesnici z KFC?

Už jste se někdy dívali na klávesnici s myšlenkou: „Wow, tak to bych si dal!“? Pravděpodobně ne. To proto, že nemáte KFC klávesnici se smaženým kuřetem. Ano, takový zázrak skutečně existuje. Ale pouze pokud máte to štěstí, že žijete v Japonsku a vyhrajete soutěž na Twitteru. Pak se můžete stát jejím pyšným majitelem.

Klávesnice je pokrytá malými kousky smaženého kuřete na každé klávese. Jediná snadno čitelná písmena jsou „K“, „F“ a „C“ z názvu společnosti. A pak je tam taky pár dalších doplňků. Místo tlačítka Windows je tam Colonel Sanders, zakladatel KFC. Tam, kde je normálně klávesa Escape, stojí jeho malá figurka. V pravém horním rohu máte také miniaturní kyblík a nápoj.

klavesnice

Nicméně těžko říct, jak by se vám na takové klávesnici psalo. Zřejmě je vnímána spíše jako designový doplněk. A pokud náhodou nevíte, kde leží jaké písmenko, můžete na ni úplně zapomenout. Nemáte šanci.

Vlastně je to celá sada

A víte co? Tahle mastná vstupní zařízení nekončí jen u klávesnice. Existuje i myš ve tvaru kuřecího stehýnka. Vlastně vypadá spíš jako stará seschlá brambora, ale to záleží už jen na vaší fantazii.

mys-kfc

A ještě něco. Je tu i podobný flash disk… Naprosto k nakousnutí, že?

usb-kfc

A něco pro dámy! Neměli byste pak chuť ji něžně kousnout do ouška?

nausnice-kfc

Pokud po těchto módních doplňcích, které vás ale budou neustále nutit jíst, toužíte, máte zřejmě smůlu. Ale zkusit to můžete. Tady máte japonskou propagační stránku, která vysvětluje, jak soutěž probíhá. Když si to vyluštíte, nic vám nebude bránit se zúčastnit. Budete muset sledovat Twitter účet japonského KFC, něco sdílet a použít speciální hashtag. A pak doufat, že vyberou právě vás…

Zdroj: Kotaku

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru