Dadbag: Připínací břicho, do kterého se vejde i pivo!

Už vás nebaví móda, ve které zapadnete? Pestré barvy vám nestačí? Zkuste připínací břicho ve formě ledvinky, do které se hravě vejde i plechovka s pivem, chytrý telefon nebo peněženka. Ledvinka, kterou vytvořil designér Albert Pukies, se během několika dnů stala virálem. Dadbag dělá i z vypracovaných a štíhlých chlapů „taťky“ s břichem!

DADBAG_03_v.1

Chcete mít pořádný pivní mozol bez zdravotního rizika? Chcete nachytat kolemjdoucí? Pak si pořiďte originální ledvinku s názvem Dadbag, která vám dodá „taťkovské břicho“, do kterého dokonce uschováte pivo nebo chytrý telefon.

DADBAG_13_v.1

DADBAG_10_v.1

Když se tahle ledvinka objevila na internetu, doslova se strhla lavina. Rázem byly vtipné obrázky štíhlého muže ozdobeného pivním mozolem s kapsičkou sdíleny na sociálních sítích a média se předháněla, kdo o této novince napíše dříve.

DADBAG_01_v2

Vyberte si své břicho

Přemýšlíte o této nové slušivé ledvince? Můžete si vybrat hned z několika špekatých bříšek. Chcete břicho Allena, Dereka, Magnuse, Bobbyho, Wolfganga nebo Shermana? Stačí si jen vybrat!

dadbagI

Kde koupit Dadbag?

A nyní to nejdůletitější! Kde své první ozdobné břicho koupíte? Stačí jít na stránku thedadbag.com a objednat si svůj první kousek e-mailem!

zdroj/foto: thedadbag

 

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru