Dnes vyšlo 15 článků

Cybertruck, Cyberhouse a teď už i luxusní Cyberphone!

Cybertruck, Cyberhouse a teď už i luxusní Cyberphone!

Tesla bezesporu udává trendy. Před týdnem jsme psali o návrhu nezničitelné vily, která byla navržena ruským designovým studiem a určena pro majitele Cybertrucku. Jen těžko říct, zda si Elon Musk uvědomoval tu dávku inspirace, kterou vypustil ven s mohutným CyberTruckem. Musk vyhověl lidské slabině, kterou je touha po bezpečí. Člověk je za bezpečí ochoten zaplatit jakoukoliv cenu. Na scéně máme další kousek, jehož inspirací je Cybertruck. Firma Caviar zabývající se výrobou luxusním mobilních telefonů se nyní pyšní svým Cyberphonem.

Na první pohled je poznat, že se jedná o nejnovější model iPhonu. A také na první pohled poznáte, že se jedná o luxusní záležitost, která se jen tak nerozbije. Atraktivní design může nalákat spoustu zájemců. Nicméně cena není zrovna pozitivním aspektem Cyberphonu, ale co byste od značky Caviar čekali. Ve svém repertoáru má telefony zdobené diamanty nebo vykládané zlatem. Cena těchto telefonů se pohybuje v řádech milionů korun.

Snímek obrazovky 2020-02-06 v 20.54.24

Snímek obrazovky 2020-02-06 v 20.54.18

Snímek obrazovky 2020-02-06 v 20.54.09

Cyberphone si můžete pořídit ve třech variantách s ohledem na tip iPhonu. V nabídce je iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max přičemž si lze vybrat ze tří variant dle velikosti paměti – 64GB, 256GB a 512 GB. A z jakého materiálu vůbec nový design je? IPhone je obalen ve vybroušeném titanu. Stejně jako Cybertruch, i Cyberphone se může pyšnit vybroušenými hranami a rovnými plochami. Na Cyberphone si žádné ochranné sklo pořizovat nemusíte –mnohem lépe ho ochrání titanové víko.

Jestli přemýšlíte o pořízení téhle luxusní designové novinky a třeba jste si shodou náhod zamluvili jeden Cybertruck, za telefon s 64 GB zaplatíte v přepočtu 120 tisíc korun. Upozorňujeme, abyste při koupi neváhali příliš dlouho. Nabídka kusů je omezena na 99 od každého druhu.

Zdroj,foto: caviar.global.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru