Dnes vyšlo 15 článků

Cyber Monday přináší další slevy

Černý pátek sice pochází z Ameriky, ale už je běžný po celém světě. S Cyber Monday (kyber pondělím), které připadá na dnešní den, je to podobné. A tak tu máme další slevy.

Nedivíme se. Přestože se u nás neslaví Den díkůvzdání, se kterým jsou tyto nákupní dny spojené, po celém světě je to dobrý marketingový tah. Přiměje totiž lidi nakupovat.

Někde trvají slevy rovnou od pátku až do pondělí. Minulý týden jsme psali o černém pátku na populárním e-shopu s čínskou elektronikou GearBest. Protože se akce setkala s docela slušným ohlasem, informujeme také o jejich slevách na Cyber Monday.

Jak to bývá u většiny akcí GearBest, množství produktů za zvýhodněnou cenu je omezené, takže kdo dřív přijde, ten dřív mele. Tentokrát navíc pro slevu musíte sdílet produkt, který si chcete koupit, na Facebooku. Následně dostanete speciální promo kód, který použijete při koupi.

cyberMonday

Co je ve slevě?

Kompletní přehled najdete přímo na stránce Cyber Monday 2015. V pravé části stránky je menu, přes které se rychle dostanete do různých kategorií. GearBest neprodává pouze elektroniku, ale také hračky, věci pro dům a zahradu, oblečení a další.

Co můžeme doporučit jsou například zlevněné smartphony Xiaomi nebo různé drony.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru