Jiří Paroubek bude mít na internetové televizi Playtvak.cz vlastní seriál o cvičení

Bývalý premiér a předseda ČSSD Jiří Paroubek se ve svých čtyřiašedesáti letech rozhodl založit vlastní seriál o cvičení. Během posledního roku zhubl dvacet kilogramů, a tak se chce na internetové televizi Playtvak.cz ve svém seriálu podělit o cvičení, která mu pomohla s rapidním snížením hmotnosti.

„Sexy tělo byla druhotná záležitost. Ale vidím, že když utahujete pásek, zjistíte, že je tam vůle 17 až 18 centimetrů. Za rok jsem shodil, povězme, 20 kilo. V posledním měsíci díky těm rodinným trablům jsem shodil další kila, i když jsem nechtěl. Po zhubnutí se mi lépe dýchá a vlastně všechny fyzické činnosti jdou lépe,“prozradilJiří Paroubek.

Seriál českého politika bude vysílán jednou týdně, přičemž v každém dílu představí cviky z tradičního čínského cvičení Čchi-kung a Chuej-čchun-kung. Jiří Paroubek se cvičení věnuje denně, ale za jeho hubnutím nestojí pouze cvičení, ale také zdravá strava a omezení alkoholu. Cítí se po fyzické stránce výborně.

„Chci ukázat takovou novou terapii, jak je to nazváno v kniha zabývajících se cvičením Čchi-kung, která směřuje k boji se závažnými onemocněními, jako je rakovina, kardiovaskulární choroby, Alzheimer a podobně,“ dodal.

Zdroj: iDNES.cz

Komentáře

Nahoru