CUJO – ochraňte před hackery všechna domácí zařízení

Cujo je inteligentní zařízení, které poskytuje internetovou bezpečnost pro všechna domácí zařízení. Tento jedinečný přístroj ochrání váš tablet, smartphone, notebook, stolní počítač, dětské chůvičky, alarmové systémy, kamery atd. proti hacknutí.

Cujo je inteligentní zařízení, které ochrání vaše domácí přístroje jako jsou notebook, tablet, smartphone, smart TV, dětské chůvičky, kamery, alarmové systémy atd. proti hacknutí.

2015-10-10_220528

CUJO ochrání veškerá vaše domácí zařízení před hackery

Komu je Cujo určen?

Rodičům

Udržuje vaše děti v bezpečí, když jsou online.

Business profesionálům

Chrání veškerá data při práci z domova. Znemožní útočníkům jakýmkoliv způsobem provádět změni ve vašich zařízeních.

2015-10-10_220549

CUJO funguje pomocí intuitivní aplikace

Co vše CUJO umí?

Monitoruje veškerá zařízení připojená k internetu a detekuje, když se někdo pokusí k těmto zařízením připojit. Nastavení je jednoduché díky intuitivní aplikaci s velmi hezkým designem. CUJO zvládne používat každý bez jakékoliv profesionální asistence. Díky tomuto zařízení budete moci blokovat hacknutí, viry, malware atd. ještě dříve, než budou vaše přístroje napadeny. Systém je neustále aktualizován a zabraňuje tak i novým možnostem útoků.

2015-10-10_220756

Schéma fungování CUJO

Jak CUJO funguje?

Prohlíží pakety dat přícházejících i odcházejících z vaší sítě a blokuje hrozby dříve, než mohou způsobit škodu.

CUJO je možné zakoupit za cenu od cca 1200 CZK na stránkách Indiegogo, k dispozici bude dle plánu v březnu 2016.

Zdroj/foto: idiegogo

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru