Čtyřletá dívka spolupracuje s Vogue díky svým fotkám na Instagramu

Čtyřletá dívka spolupracuje s Vogue díky svým fotkám na Instagramu

Že jsou modelky v dnešní době čím dál mladší, ví každý. Avšak někdy to zajde opravdu daleko. Stejně jako v případě teprve čtyřleté Mayhem. Ta se totiž už ve svém věku dostala ke spolupráci s Vogue! Jasně, může za to trochu i její maminka. Ale hlavně Instagram!

Všechno to začalo s hrací podložkou AquaDoodle a brýlemi Mr. Potato. Byl to perfektní outfit pro čtyřletou holčičku.

mayhem-fashion

Ale pak to pokračovalo. Její máma Angie začala publikovat na svůj Instagram účet @2sisters_angie další fotografie malé Mayhem. Mayhem má na fotografiích na sobě různé úžasné šaty vytvořené z papíru a domácích potřeb. Každá fotka je navíc označena hashtagem #fashionbyMayhem.

fashion-by-mayhem-1

fashion-by-mayhem-2

fashion-by-mayhem-3

Účet @2sisters_angie má v současné době téměř 400 000 sledujících. Jedna jediná fotka běžně získá klidně 20 000 liků.

Angie se o módu dříve vůbec nezajímala, přišla s tím až Mayhem

Odměnou za tenhle sám o sobě dost velký úspěch se Mayhem a její mamince stala spolupráce s Vogue. Budou se podílet na každoročním Met Ball, který se letos bude konat 5. května.

„Začalo to v místnosti, která bývala mou kanceláří,“ vysvětluje Angie telefonicky z Atlanty, kde se účastní konference Mom 2.0. „Teď je to naše designové studio.“

Angie na svém blogu fashionbymayhem.com píše, že příprava šatů trvá pokaždé jinak dlouho – od pěti minut až ke třem hodinám. Mayham samozřejmě nemůže zvládat všechno vyrobit sama, ale vždycky mámě pomáhá.

vogue-1

vogue-2

vogue-3

vogue-4

Ve spolupráci s Vogue se na Instagramu zatím objevily pouze čtyři fotky, ale má jich být mnohem více.

Zdroje: Business Insider, Vogue

Komentáře

Nahoru