Dnes vyšlo 15 článků

Čtenáři, jaké máte hračky? Jaké programy používáte? Podělte se s námi!

Čtenáři, jaké máte hračky? Jaké programy používáte? Podělte se s námi!

Vážení čtenáři, dovolte mi vám jménem redakce Objevit.cz představit novinku, o níž jsme už delší dobu přemýšleli. V únoru tohoto roku to budou přesně dva roky, co vás každý den informujeme o dění ve světě počítačů a vydáváme články se svými názory, recenzemi, návody, rozhovory a podobně. V tuto chvíli můžete na našich stránkách najít přes 680 článků.

Jelikož nám to nestačí, rozhodli jsme se věnovat prostor i vám – našim čtenářům. Přispíváte do našich diskuzí, komentujete naše články a píšete nám na sociální sítě a email. Čas od času přijde zpráva o tom, že jsme vynechali zajímavý program, který vy sami používáte, a tím se dopustili chyby. Jelikož ne všechny programy známe nebo je jen nemáme otestované, můžete nám v pomoci a napsat o něm článek. Pokud máte doma počítač nebo nějaký jiný kus hardwaru, napište nám to a doporučte ho ostatním!

Kam psát? Na email: redakce@objevit.cz.

Čtenáři, napiš nám svůj článek, názor nebo recenzi!

Objevit.cz tímto dává možnost všem čtenářům. Nově můžete sami napsat zajímavou recenzi na cokoliv. Nebráníme se ničemu a nejsme vázáni reklamou. Můžete napsat svůj názor na nějakou aktuální problematiku. Nebo prostě jen zajímavý článek, který podle vás bude ostatní čtenáře zajímat.

Všechny články před samotnou publikací projdou redakcí, sami si je přečteme, a pokud usoudíme, že je článek zajímavý a čtenářům něco přineseme, rádi jej budeme publikovat.

Neumíte psát a děláte chyby? Naši redaktoři články opraví, provedou korekturu, naformátují, případně dodají potřebnou grafiku. Článek bude přizpůsoben magazínu a je tedy naprosto jedno, zdali v něm uděláte nebo neuděláte stovku chyb.

A co odměna? Co za to píšící autor dostane?

Jelikož zde mluvíme o bezplatné akci pro všechny, čtenáři za napsání jejich článků nedostanou finanční odměnu. Článek ale bude podepsán jejich jménem, budou-li si to přát. V případě, že by článek předčil všechna očekávání a měl mimořádný úspěch, rádi danému čtenáři nabídneme práci v naší redakci za slušnou finanční odměnu, případně čtenáře odměníme přímo!

Každý článek bude opatřen informací o autorovi. Bude uvedena souvislost s touto akcí a na konci článku bude tabulka s dalšími informacemi. Čtenář si může do každého článku dát odkaz na vlastní webové stránky, svojí fotografii, odkaz na sociální sítě a podobně. Napsáním jednoho článku získáte tedy minimálně možnost zviditelnění, reklamu zdarma a nabídnete tak zajímavé čtení!

Nemůžeme ani vyloučit možnost dalšího uplatnění. Mnoho z našich redaktorů uvádí Objevit.cz jako velice dobrou referenci a na základě toho můžou získat další práci pro jiné lidi. Co když se vám tedy po napsání článku někdo ozve a nabídne vám zajímavé peníze?

Ukázka tabulky na konci článku. Je pouze na vás, co v ní bude…

Co by článek měl splňovat?

Můžete publikovat cokoliv, ale dodržte prosím následující podmínky:

 • Obsah článků by měl být relevantní pro Objevit.cz, psát tedy můžete:
  • recenze o hardwaru (notebooky, počítače, součástky, příslušenství, mobily, iPady, MP3 přehrávače…)
  • recenze o softwaru (vaše zkušenosti se zajímavým programem, jeho popsání, informace o něm)
  • názory (na aktuální dění ve světě IT, co se stalo, proč, prognózy, glosy a další)
  • další články (jakékoliv další články týkající se počítačů).
 • Délka článku musí přesahovat 1 NS (normostrana, která v součtu činí celkem 1800 znaků).
 • Článek nesmí obsahovat reklamu (opravdu toto není forma PR, články tedy budou schvalovány).
 • Nepište o nelegálních činnostech a podobných věcech (nechceme kasina, hazard a další).
 • Za články zodpovídáme, proto si vyhrazujeme právo článek nepublikovat, upravit, smazat.

Vaše články posílejte nejlépe v souboru .doc (.docx) nebo .txt na email redakce@objevit.cz a uveďte svoje jméno, příjmení a informace, které chcete doplnit pod článek.

Věříme, že zde najdeme skvělé pisálky a jejich články se budou ostatním líbit!

Poslední články našich čtenářů:

%%wpcs-273%%-date%%id%%

Komentáře

Nahoru