Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Čtečka karet Transcend RDF2 pro karty CFast 2.0

Firma Transcend uvádí na náš trh novou čtečku paměťových karet CFast 2.0 – Transcend RDF2. Čtečku karet RDF2 uvítají především profesionálové využívající tyto karty pro focení a nahrávání videí v rozlišení 4K.

Formát karet CFast 2.0 se díky svým přenosovým rychlostem využívají především u profesionálních zařízení pro nahrávání datově náročných 4K videí. Oproti běžným CompactFlash kartám, jsou karty CFast 2.0 vybavené rozhraní Serial ATA A nejsou tedy kompatibilní se staršími čtečkami CF karet. Z tohoto důvodu společnost Transcend uvedla trh čtečku RDF2, která je navíc vybavena rozhraním USB 3.0 díky kterému je schopna přenášet data rychlostí až 500MB/s. To značně zkracuje dobu nutnou pro přenos obsáhlých dat a šetří tak čas na práci s videem.

Čtečka karet Transcend RDF2 je zpětně kompatibilní s kartami CFast 2.0, CFast 1.1 a CFast 1.0.

Firma Transcend dodává své výrobky včetně bezplatného softwaru RecoveRx umožňující obnovení náhodně odstraněných dat a jejích ochranu.

Specifikace

Rozhraní USB 3.0/2.0
Rozměry (d. x š. x v.) 67.6mm × 45mm × 15.2mm
Hmotnost 26g
Podporované standardy karet CFast 2.0, CFast 1.1 a CFast 1.0
Dodatečné aplikace RecoveRx

Záruka a cena

Doporučená koncová cena čtečky karet Transcend RDF2 činí 1 190,- s DPH.
Na produkt se vztahuje záruka 2 roky.

Více informací na www.transcend-info.com

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru