ČSSD změnila logo! Jejich logo prý vypadalo jako hlávka zelí

ČSSD změnila logo! Jejich logo prý vypadalo jako hlávka zelí

V posledních dnech vyšlo na svět nové logo politické strany ČSSD. Změna byla prý podle Zaorálka potřeba, protože to staré vypadalo jako hlávkové zelí. Jak to, že si toho „česani“ všimli až teď?

ČSSD změnila své propagační logo celkem sedmkrát. Každá taková změna něco stojí. Ještě když si představíte, kolik reklamních předmětů od ČSSD bylo vyrobeno. Od nafukovacích balonků poletujících vzduchem před volbami, přes propisovací tužky až k široko plošným billboardům.

Klíčem celé změny je podle analytiků něco zcela jiného než jen grafické provedení připomínající zelí. Analytici říkají, že se ČSSD chtělo odosobnit od Bohuslava Sobotky. Premiér Sobotka totiž není v zemi moc populární, především kvůli poslední kauze, která se týkala odvolání Andreje Babiše z funkce ministra financí.

Na kolik to přišlo?

Kdo ví, co za tímto celým grafickým procesem stojí. Konec konců ČSSD za změnu zaplatili 8 milionů z povolených 90 ti, takže vlastně ještě ušetřili. Investovalo se do pouhého přetisku materiálů. Tradiční barevné schéma, které je bílo-oranžové, zůstalo. Podívejte se sami.

čssd

Změnu podle studií Akademie věd zaznamenalo 82 % voličů. Necháme se překvapit, jak dlouho logo vydrží. Potom se budou moci vymluvit, že logo už sice nevypadá, jako zelí, ale jako růže a ta se do politiky nehodí

Zdroj, text/foto: facebook

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru