Dnes vyšlo 15 článků

Cristiano Ronaldo: 30 milionů za příspěvek na Instagramu, je to více než kterákoli jiná celebrita

Cristiano Ronaldo: 30 milionů za příspěvek na Instagramu, je to více než kterákoli jiná celebrita

Podle společnosti Hopper, která se zabývá analýzou sociálních médií, může Cristiano Ronaldo vydělávat více než kdokoli jiný na této planetě prostřednictvím sponzorovaných příspěvků na Instagramu.

Hopperův každoroční seznam řadí celebrity a sportovní hvězdy podle toho, kolik si mohou vydělat za sponzorované příspěvky na Instagramu. Společnost říká, že k vytvoření svého žebříčku používá kombinaci „interních dat, ceníků agentur a veřejných informací“. Podle Hoppera měl Ronaldo v roce 2021 nejvyšší honorář ze všech osobností sociálních médií.

Za příspěvek inzerenti zaplatí až 30 milionů. Jejich reklamu pak uvidí až 402 milionů lidí – Cristiano Ronaldo (@cristiano) • Fotky a videa na Instagramu. Je to poprvé, co se Ronaldo dostal do čela seznamu, který se vytváří už pátým rokem. Dříve žebříčku dvakrát vedla modelka a podnikatelka v kosmetice Kylie Jenner.

Prvních pět z Hopperova seznamu odráží nejvyšší celkový počet sledujících na Instagramu, přičemž Ronaldových 402 milionů je nejvyšší ze všech účtů na platformě. Jediným dalším sportovcem v top 10 je Ronaldův velký rival Lionel Messi.  Ronaldova výdělečná síla na Instagramu je důkazem jeho celosvětové přitažlivosti a vlivu, který poskytuje.

Jako hvězda Juventusu zahájil trend, když na tiskové konferenci sundal ze stolu před sebou láhev koly a řekl lidem, aby místo toho pili vodu. Tento krok se stal mediální senzací a tržní hodnota Coca-Coly propadla o miliardy dolarů.

Zdroj, foto: insider.com

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru