Dnes vyšlo 15 článků

Creme Egg: 24 000 lidí žádá stážení reklamy, kde se romanticky líbají dva gayové

Creme Egg: 24 000 lidí žádá stážení reklamy, kde se romanticky líbají dva gayové

Na jedné straně podporujeme transgendery a usilujeme o jejich rovnoprávnost a na straně druhé nechceme vidět homosexuální páry. Doba a společnost se mění a změnu nelze zastavit. Bohužel se mění i biologicky nepopíratelné pohlaví. Osoby s odlišnou sexuální přitažlivostí mezi námi jsou, ale v momentě,kdy jsou propagováni, nastává problém. Důkazem je petice, proti reklamě, kde se líbá homosexuální pár. 

Více než 20 000 lidí podepsalo petici proti vysílání reklamy na krémové, čokoládové vejce. Produkt Creme Egg slaví 50. Výročí svého produktu na trhu. Čokoládové vejce je jedním z produktů společnosti Cadbury. Na konci reklama jí pár gayů čokoládové vejce a pak si dají vášnivý polibek. Homosexuální pár nehrají herci, ale jedná se o skutečné gaye – Callum Sterlin a Dale Morgan. Tvůrci a značka je z reklamního spotu nadšená, ale 24 000 lidí, kteří se podepsali pod stažení reklamy, je proti. Petici podepsali lidé, kteří jsou přesvědčeni, že je tato reklama v rozporu s křesťanstvím.

15ca2114f30e4bf3956f066b24f376f08e369122

Petice se objevila na webu CitizenGO, kde se pravidelně objevují petice podobného typu. Požadavkem konzervativní skupiny je stažení reklamy na všech platformách. A jaká je reakce společnosti Cadbury? Společnost si za svou reklamou stojí a je na ni hrdá.

 

Zdroj,foto: 7news.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru