Kickstarter #41: Crafty Robot, robot který šetří životní prostředí

Dejte šanci vaši fantazii a fantazii vašich dětí a vytvořte si vlastního chytrého a papírového Crafty Robota. Pokud robota zapojíte do USB alespoň na 30 sekund, bude se sám pohybovat po místnosti. 

Chytrý robot je navržen tak, aby byl štědrý k naši planetě. Dobíjecí modul Fizzbit nepoužívá žádné baterie. Místo baterií modul používá superkondenzátor, který může být znovu nabitý klidně i tisíckrát . Jedná se o technologii, která se používá především ve Formuli 1. Společnost nabízí několik volných šablon na vytvoření robotů (od Kanyes až po Cobwoye), které si můžete stáhnout a vytisknout z pohodlí domova. V případě, že se vám nabízené návrhy nebudou líbit, můžete si vytvořit vlastní a poté ho sdílet a inspirovat ostatní lidi.

7795ae851001d1af72ab7b4910ed64ba_original

Na výběr máte z těchto robotů.

Roboti nejsou programovatelní

V dnešní době se hodně firem snaží vyrábět hračky, které mohou děti ovládat pomocí různých kódů. Crafty roboti nejsou programovatelní. Jejich chování je definováno jejich fyzickým tvarem a materiálem. Vytvoření nového robota, který se chová konkrétním způsobem vyžaduje hodiny experimentace a iterace.

16517452d7afb9173ea21215b1f93bf2_original

Screenshot_2Pokud se vám tento projekt líbí, můžete ho podpořit na stránkách Kickstarteru.

Zdorj: Kickstarter

Komentáře

Nahoru