Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: COOP Mobil se při vzniku inspiroval v zahraničí, nyní se budou v zahraničí inspirovat COOP Mobilem

Spotřební družstva mají silné postavení v mnoha státech Evropy, kde provozují pod svou obchodní značkou i mobilní virtuální operátory. COOP Mobil se při vzniku inspiroval příklady z Itálie, nebo Velké Británie. Nyní se tito operátoři inspirují z České republiky.

Spotřební družstva v Evropě dlouhodobě spolupracují při výměně zkušeností v různých oblastech. Jednou jsou také služby na prodejnách a telekomunikační služby. Virtuální operátory COOP v zahraničí nyní zaujaly produktové akce COOP Mobilu. Díky nim mohou zákazníci telefonovat zadarmo tak, že získávají volné minuty za nákup vybraných produktů na prodejnách. Při získání volných minut se také prodlužuje platnost kreditu. Díky tomu se stává COOP Mobil prvním operátorem zajišťujícím skutečné volání zdarma.

“Vytvoření této výhodné nabídky je možné díky spolupráci s mnoha výrobci a dodavateli. V pravidelných nabídkách, které jsou zveřejňovány prostřednictvím propagačních materiálů na prodejnách, nebo on-line, si zákazníci mohou vybrat z několika produktů, za jejichž nákup získají volné minuty. Tuto formu odměny využívá již 60 % zákazníků, což je číslo, které nás příjemně překvapuje,” říká Lukáš Němčík za COOP Mobil.

COOP Mobil chce zákazníkům nabídnout možnost snížit své výdaje za telekomunikační služby až k volání zdarma a odměnit je za pravidelné nákupy v prodejnách spotřebních družstev COOP.

Spuštění COOP Mobilu bylo připravováno ve spolupráci se zahraničními operátory COOP. Ty v současnosti produktové akce zaujaly a uvažují o jejich provedení i ve svých zemích. Aktivní spolupráce probíhá především s operátorem italských družstev COOP Voce a operátorem družstev ve Velké Británii The Phone Co-op. Oba jsou již několik let fungující plnohodnotní virtuální operátoři s velkým počtem zákazníků a propojením na prodejny družstev v daných zemích.

Více informací:

www.coopmobil.cz

Kontakt pro novináře:

Mgr. Lukáš Němčík

Manažer

Tel: 603 588 330

E-mail: lnemcik@scmsd.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese https://www.protext.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru