Tisková zpráva: COOP Mobil je první operátor, který nabízí svým zákazníkům volání zdarma

Od srpna do září bude probíhat nová produktová akce COOP Mobilu. Jedná se o další akci pravidelného programu, kdy zákazníci COOP Mobilu získají volné minuty zdarma za nákup vybraných výrobků. V této akci si mohou vybrat z celkově 17 variant různých výrobků značek Mrož, Birell, Magnesia, Knorr, nebo Rama. COOP Mobil je tak prvním virtuálním operátorem, který nabízí zákazníkům pravidelný program získávání volných minut na telefonování zdarma.

Program pravidelných produktových akcí souvisí se strategií COOP Mobilu nabízet levné volání za pravidelné nákupy. Zákazníci tak jednoduše nakoupí a pomocí své karty, kterou získali ve startovacím balíčku, načtou své volné minuty. Je tak pouze na každém rozhodnout se, kolik získat volných minut na volání.

Pomocí tohoto odměňovacího programu mohou všichni výrazně omezit své výdaje za telefon a sníží se jim tak i cena jejich nákupů. Pro aktivaci stačí zakoupit startovací balíček COOP Mobilu na některé z prodejen COOP, nebo zdarma přenést své číslo ke COOP Mobilu od stávajícího operátora.

Hlavní výhody COOP Mobilu

- Při pravidelném nákupu voláte levněji o 20 %.

- Možnost dobíjení kreditu již od 150 Kč.

- Tarifikace 1+1, která je nejvýhodnější na trhu a umožňuje tak platit pouze za čas, který opravdu provoláte, ani vteřinu navíc.

- Cena hovoru již od 0,96 Kč za minutu.

- Smlouvy bez závazků.

- Pravidelné akce s výrobci na získání volných minut za nákup některého produktu.

- Přenos čísla zdarma.

Více informací: www.coopmobil.cz.

TZ: https://www.skupina.coop/files/tiskovezpravy/COOP-Mobil-je-prvni-operator-ktery-nabizi-svym-zakaznikum-volani-zdarma-.pdf

Kontakt pro novináře:

Mgr. Lukáš Němčík

Manažer

Tel.: 603 588 330

E-mail: lnemcik@scmsd.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru