Coolhousing prodlužuje svou akci s rychlejší konektivitou

Začátkem roku jsme vás informovali, že Coolhousing přišel s naprosto ojedinělou akcí na českém trhu. Začal nabízet serverhousing s rychlostí 1 Gbps za cenu 100 Mbps. A jelikož byl po celou dobu trvání o výhodnou nabídku nebývalý zájem, rozhodli se v Coolhousingu akci prodloužit.

Serverhousing se vyplatí každému, kdo provozuje vlastní e-shop, firemní webové stránky či jiné vytížené aplikace, na které nestačí běžný webhosting. Na vlastním serveru v datovém centru běží rychleji, navíc jsou obohaceny o spoustu doplňkových služeb, které jen zdůrazní vaši spolehlivost a profesionalitu vůči zákazníkům. V datacentrech je například běžné mít zálohované napájení, kdyby došlo třeba k výpadku proudu, ochranu proti DDoS útokům atd.

Čtyři typy podle Coolhousingu

Coolhousing poskytuje serverhousing ve čtyřech různých typech – Tower Server, Rack Server, Tower Farm a Rack Farm pro nejnáročnější klienty. U všech poskytuje rychlost až 1 Gbps a v současné době za cenu 100 Mbps. Zákazníci díky tomu mohou ušetřit až 6 000 korun ročně. Každou z nabízených možností lze nakonfigurovat podle vlastních požadavků a obohatit třeba o umístění serveru v bezpečnostním boxu či další inteligentní zásuvku. Chytré zásuvky jsou další specialitou Coolhousingu.

20256-coolhousing-unor2017-300x300px

Inteligentní zásuvky a reálná spotřeba

Datové centrum Coolhousing je obohacena o moderní technologie, které zákazníkům šetří peníze i starosti. Díky inteligentním zásuvkám je možné server zapínat, vypínat a restartovat na dálku, navíc se měří reálná spotřeba a od té se odvíjí konečná cena. Nikdy neplatíte za to, co nepoužíváte.

V oboru od roku 2003

Majitelé e-shopů a další zákazníci vsází na Coolhousing už od roku 2003. Kromě spousty služeb za zajímavé ceny se totiž vyznačuje i velmi férovou politikou. Nabízí vrácení peněz v případě nespokojenosti, nonstop podporu i vlastní online administraci. Data jsou v jejich rukou skutečně v bezpečí.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru