Coolhousing od nového roku zrychluje na 1Gbps

Coolhousing pro rok 2017 zvolil heslo „Jak na Nový rok, tak po celý rok“ a na první dva měsíce nového roku zrychluje novým zákazníkům konektivitu serverhousingu z 100 Mbps na 1 Gbps za neměnnou cenu!

Ať už máte webové stránky s vysokou návštěvností, webhostingovou firmu či velký internetový obchod a nechcete zbytečně investovat do vlastní serverovny, poslouží vám serverhousing od spolehlivého datového centra Coolhousing. U takového externího poskytovatele se vám dostane daleko lepších služeb, než kdybyste si vše zařizovali sami. Ušetříte nejen čas, prostor, ale i spoustu peněz za technické oddělení a správu serverů.

Moderní serverovny disponují celou řadou technických vychytávek, jsou dobře zabezpečené a zálohované, nacházejí se v klimatizovaných místnostech. A přesně takhle to vypadá i v datovém centru společnosti Coolhousing.

1 Gbps za cenu 100 Mbps

Coolhousing má v nabídce několik variant serverhousingu za různou cenu. Začíná se na 500 Kč za měsíc, avšak zatímco jinde za tuhle cenu nedostanete pomalu ani rychlost 100 Mbps, Coolhousing na začátku letošního roku poskytuje 1 Gbps. Akce ZRYCHLUJEME však platí pouze do konce února, čekat se tedy nevyplácí. Vztahuje se na nové služby v rámci serverhousingu.

coolhousing_leden2017_506x506px

Rychlost je klíčová

Standardně Coolhousing nabízí rychlost 100 Mbps, avšak dobře ví, že rychlost načítání stránek a webových aplikací je pro zákazníky čím dál důležitější. Proto se snaží mít v roce 2017 náskok před ostatními a přichází s 10krát vyšší rychlostí za stejnou cenu.

Spolehlivost zaručena

Coolhousing s.r.o. poskytuje své služby v oblasti serverhousingu a serverů od roku 2003. Jejich serverovny se nachází na Vinohradské třídě v Praze, přímo v lokalitě propojovacího uzlu NIX.cz. V ČR patří mezi inovátory v oblasti hostingových služeb, často přichází s technologiemi, kterými disponuje málokdo v naší zemi (např. analýza reálné spotřeby či inteligentní zásuvkový systém).

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru