Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: CompuGroup Medical získala certifikaci ISO 20000

Díky certifikaci ISO 20000 kvalita poskytovaných služeb společnosti CompuGroup Medical ČR dále roste

Praha, 3. února 2015 – CompuGroup Medical ČR (CGM) získala certifikát ISO 20000, který zaručuje kvalitu řízení a poskytování IT služeb. Pokračuje tak ve své strategii poskytovat svým zákazníkům především kvalitní služby i následnou péči a podporu.

Při vývoji, implementaci i následné podpoře u produktů a služeb CGM pro ambulantní lékaře, nemocnice a specializovaná pracoviště, ale i ve svých unikátních řešeních, jako je zabezpečený systém na výměnu dat MEDICAL NET a pacientské online služby CGM LIFE eSERVICES, se CGM vždy snaží dodržovat nevyšší standardy řízení, aby mohla dodávat svým zákazníkům řešení, která jim usnadní práci a především přinesou okamžitý užitek.
Získání certifikátu ISO 20000 je pro nás dalším krokem ve strategii naší společnosti v přístupu k zákazníkovi. Certifikát je zárukou, že dodáváme a poskytujeme služby a produkty v kvalitě požadované zákazníkem a zároveň nám umožňuje sledovat a zlepšovat naší vlastní práci,“ říká Petr Šuráň, ředitel divize nemocničních informačních systémů CompuGroup Medical Česká republika.
Mezi výhody certifikace ISO 20000 pro společnosti patří vyšší konkurenceschopnost, snižování nákladů u IT procesů nebo zvyšování jejich efektivity.

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru