Tisková zpráva: CompuGroup Medical patří mezi inovativní špičku v ČR

Společnost CompuGroup Medical ČR se v soutěži Best Innovator jako jediná IT firma dostala mezi pět nejlepších

V letošním ročníku prestižní soutěže Best Innovator, která oceňuje společnosti s nejlepším řízením inovací, se CompuGroup Medical ČR dostala mezi pět nejlepších firem z více než stovky z celé ČR. Je také jediná z firem věnujících se IT, která se umístila takto vysoko.

Z prvního kola, do kterého se přihlásila více než stovka firem, odborná porota vybrala společnosti, které postoupily do finálového kola. Během září a října finalisty soutěže navštívili hodnotitelé osobně přímo ve firmách, aby zjistili, zda inovativní proces odpovídá tomu, jak se společnosti prezentovaly v úvodním kole. Mezi porotci byli například ekonom Tomáš Sedláček nebo viceprezident Svazu průmyslu a dopravy Jiří Ciencala.

Umístění v této soutěži nás velmi potěšilo. Jako firma dodávající IT řešení pro zdravotnictví se trvale snažíme přicházet s něčím inovativním a reagovat na neustále se vyvíjející prostředí v této oblasti. Ukazuje se, že zavádění inovací s ohledem především na přínos pro jednotlivé uživatele, které jsme v naší firmě zvolili, je cesta správným směrem,“ říká k výsledkům soutěže Vladimír Přikryl, generální ředitel CompuGroup Medical Česká republika.

Soutěž, kterou organizuje společnost A.T. Kearney, a která proběhla současně podle stejných pravidel v devatenácti zemích světa, se nezaměřuje na inovace samé, ale na celý inovační proces ve firmě. Hodnotí se, jak má společnost nastavené veškeré inovační procesy od vzniku nápadu přes jeho realizaci až po to, jak je inovace úspěšná na trhu.

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru