Tisková zpráva: CompuGroup Medical ČR je mezi deseti finalisty Best Innovator 2014

Společnost CompuGroup Medical ČR uspěla v prvním kole letošní soutěže Best Innovator o nejlepší řízení inovací ve firmách 

Praha, 26. září 2014 – Společnost CompuGroup Medical ČR se dostala v soutěži Best Innovator 2014 mezi deset firem, které se budou ucházet o titul nejlepšího inovátora. Soutěž, která se zaměřuje na řízení inovací ve firmách, organizuje společnost A.T. Kearney. Vítěz soutěže bude slavnostně vyhlášen 19. listopadu.

Do prvního kola se přihlásila více než stovka firem, které musely vyplnit obsáhlý online dotazník. Z těchto potom porota vybrala po deseti v kategoriích velkých podniků a malých a středních podniků. Soutěž, která současně probíhá podle stejných pravidel v devatenácti zemích světa, se nezaměřuje na inovace samé, ale na celý inovační proces ve firmě. Hodnotí se, jak má společnost nastavené veškeré inovační procesy od vzniku nápadu přes jeho realizaci až po to, jak je inovace úspěšná na trhu.

Jsme rádi, že se nám podařilo uspět v prvním kole této soutěže, protože nám to potvrzuje, že způsob, jak v CompuGroup Medical přistupujeme k inovacím, je správný. Při zavádění inovací se snažíme především vycházet z podnětů našich zákazníků a z našich zkušeností na trhu, abychom dodávali řešení, která našim uživatelům přinášejí především užitek, ať už v podobě komfortu nebo finanční a časové úspory,“ říká k výsledkům soutěže Vladimír Přikryl, generální ředitel CompuGroup Medical Česká republika.

Během září a října finalisty soutěže navštíví hodnotitelé osobně přímo ve firmách, aby zjistili, zda inovativní proces odpovídá tomu, jak se společnosti prezentovaly v dotaznících. V porotě zasedá například ekonom Tomáš Sedláček nebo viceprezident Svazu průmyslu a dopravy Jiří Ciencala.

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru