Dnes vyšlo 15 článků

Comet: Mobilní telefon, který bude plavat s vámi

Když nám telefon vypadne z rukou a spadne přímo do vody, většinou jde ke dnu. Najít pak svůj mobil pod vodou může představovat velký problém. A když ho najdete, většinou je po takové koupeli nefunkční. Comet je super smartphone, který nejen že plave a neklesne ke dnu, ale je také vybaven vysokorychlostním procesorem a nechybí ani elegantní design.

Comet je smartphone, který byl představen na crowdfundingovém portálu Indiegogo. Je rychlý, k dispozici je ve třech barvách (černá, zlatá a bílá) a podporuje systém Android. Již mnoho telefonů bylo vodou nenávratně zničeno, další byly utopeny v toaletách, bazénech, na plážích atd. Startupový smartphone Comet je řešením.

giphy

Smartphone, který plave s vámi

Smartphone Comet bude spolupracovat s většinou světových operátorů, jako jsou například T-Mobile, Sprint, Verzion a další. Bude podporovat technologie GSM/LTE.

iork2gjhphewknhtdu2x

Smartphone Comet je podporován celou řadou celebrit, odborníků i sportovců. Velké magazíny se k tomuto startupu vyjádřily následovně:

Reuters: „Telefon, který plave s vámi“

Daily Mail: „ Byla již vyrobena řada vodotěsných zařízení, která řeší tento problém. Comet ale tuto technologii posouvá na další úroveň.“

Comet má také velmi vysokou kvalitu objektivu a 16 megapixelový přední a zadní fotoaparát. Je také vybaven stabilizačním systémem pro plynulé nahrávání videí. Má také 2GHZ Octa-Core Processor a 4 GB RAM.

Šifrování, zabezpečení vaší komunikace

Co se týče bezečnosti, Comet je nabízen s průlomovou technologií QLOCK, která se používá i pro armádní šifrování. Takto je možné chránit vaše soukromí při hovoru nebo posílání SMS mezi přáteli, kteří také budou používat tento smartphone. Tento systém pracuje přes 3G,4G i WiFi sítě a umožňuje peer to peer spojení mezi uživateli. V dnešní době už je téměř na denním pořádku, že hackeři a špioni proniknou do vašich zařízení a dostanou se tak k veškeré vaší komunikaci. Comet je v tomto ohledu skutečně o krok napřed.

i125efyb1jh3rn0cpmvb

Smartphone Comet je možné pořídit od 249 dolarů (cca 6 200 Kč) na Indiegogo.

Zdroj/foto: indiegogo

 

 

Komentáře

Nahoru