Dnes vyšlo 15 článků

Coinbase zavedl bezplatný výběr přes PayPal

Coinbase zavedl bezplatný výběr přes PayPal

Velká americká šifrovací ústředna Coinbase v nedávné době zavedla pro své klienty bezplatné výběry pomocí služby PayPal. Svým klientům tak přináší velké ulehčení, ovšem zatím je zavedeno pouze pro uživatele ve Spojených státech, do ostatních zemí se dostane až začátkem roku 2019.

Co tato nová služba umožnuje?

Díky zavedení bezplatného výběru nyní budou moci vybírat svoje vklady nejen zdarma, ale také velmi rychle, a to vše za pomoci nejrozšířenější a nejjednodušší platební platformy PayPal. Zakladatelům Coinbase zabralo hodně času vytvořit důvěryhodnou a také velmi jednoduchou aplikaci. Převod kryptoměny na normální peníze nikdy nebyl komfortnější.

Do té doby byly výběry poněkud složité

PayPal vytvořil americkým uživatelům alternativu ke složitým procesům výběrů. Předtím jste museli vlastnit speciální bankovní účet, abyste mohli svoji kryptoměnu vybrat. Tato tradiční metoda výběru zabrala někdy až 2 dny, což bylo v některých případech dosti zdlouhavé. Coinbase se vždy snažil nejen tradiční metody poznat, nýbrž také zdokonalit. V tomto případě se mu to povedlo bravurně.

0_nEDwZpttywJ-bQGz

Jak začít vybírat?

Pro jednoduché výběry pomocí PayPalu nemusíte podnikat žádné velké kroky. Stačí se pouze přihlásit na platformě Coinbase a spojit ho s vaším účtem na PayPal. Vyberte tuto metodu jako hlavní způsob výběru a vaše finanční vklady budete moci kdykoliv vybrat. Tvůrcům se tak podařil přímo geniální kousek, jak spojit příjemné s užitečným. Díky přívětivé uživatelské platformě a jednoduchému ovládání bude tento nástroj jistě uvítán s pozitivním ohlasem.

Coinbase věří, že spojení s PayPalem přiláká nové zákazníky. Pokud chcete být součástí virtuálního finančního systému, zaregistrujete se na této platformě. Zajistíte si tím ty nejjednodušší vklady a výběry, což je jistě velkým pozitivem celého tohoto konceptu.

Všechno se v dnešní době zjednodušuje – ubývá nám jen hádat, co bude další?

 

Štítky: , ,

Komentáře

Nahoru